Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради Ігор Лещенко організував у Ладижині свято силачів Роздрукувати

Вже вдруге у Ладижині відбулось спортивне свято «Козацькі розваги».   Цьогоріч воно зібрало сотні глядачів, які прийшли підтримати та повболівати за своїх силачів - чоловіків, батьків, синів, братів чи онуків.

Ініціатор силових змагань - депутат Вінницької обласної Ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» МХП Ігор Лещенко, який є триразовим чемпіоном світу з пауерліфтингу та усіляко сприяє популяризації та розвитку спорту.

У заході взяли участь чотири команди ладижинських підприємств МХП: ПрАТ «Зернопродукт», філія «Внутрішньогосподарський комплекс з виробництва кормів», філія «Птахокомплекс» та об’єднана команда філії «Переробний комплекс» і ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер».

На початку змагань усіх - і учасників, і глядачів - привітав міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев.   Мер зазначив, що приємно, коли в місті є інвестор, який не лише робить успішний бізнес і заробляє гроші, але й вкладає їх у майбутнє міста, у соціальну сферу та розвиток спорту. Тим же, хто в цей день вирішив довести свою козацьку силу та міць, мер побажав перемог.

Ігор Лещенко, який у цей день був і ведучим, і головним суддею змагань, вручив двом хлопцям посвідчення майстрів спорту з жиму лежачи.  Вони виконали нормативи на минулих Всеукраїнських змаганнях «Кубок Чорного моря» у Білгороді-Дністровському.

Учасники команд доводили свою міць у таких видах: піднімання штанги, вижимання гирів, метання 24-кілограмової гирі, перетягування канату, перекидання коліс, качання пресу, стрибки, а також силачі на час тягнули автобус. Більшість змагань пройшли у вигляді естафет.

За результатами змагань, 1-е місце виборола об’єднана команда, що, у принципі, ні у кого не викликало здивування, адже в основному вона складається з майстрів-профі.   Спортсмени входять до силової команди, яка займається у створеному «Вінницькою птахофабрикою» сучасному спортивному комплексі «Ряба GYM» і є переможцями всеукраїнських змагань. Зазначимо, що наразі хлопці готуються до чемпіонату Європи, який має відбутися у вересні в Амстердамі.

Другу сходинку посіла команда «Зернопродукту», третє місце виборов ВКВК, четверте місце - у Птахокомплексу.

Всі команди отримали призи, кубки, медалі та грошові винагороди. Серед призів були сумки-термоси, ліхтарі, решітки для грилю та гантелі.

Під час змагань чуприни мокріли не тільки в учасників, а й у вболівальників - від переживань та емоцій. Втамовували усі спрагу козацьким квасом, яким залюбки смакували й діти, яких тут було багато.

До речі, для малих козачків організували невеликий конкурс зі стрибків у мішках. Але, як з’ясувалося, у Ладижині дуже багато є стрибунців. Отож, щоб не затягувати змагання, вирішили усім козачкам у якості призів роздати фрізбі, яким дітвора тут же знайшла застосування.

- Я дуже задоволений святом, емоції просто зашкалювали, - сказав наостанок Ігор Лещенко. - Це було справжнє видовище!  Всі учасники - молодці, була рівна боротьба, жага до перемоги. Хоча перемогли й майстри, але у всіх є шанс добре готуватися до наступного року, адже цю добру традицію  ми продовжуватимемо.

Повернутись Створено: 25 липня 2016 року, 14:10 Переглядів: 1387

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація