Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат обласної Ради Ігор Лещенко організував у Ладижині свято силачів Роздрукувати

Вже вдруге у Ладижині відбулось спортивне свято «Козацькі розваги».   Цьогоріч воно зібрало сотні глядачів, які прийшли підтримати та повболівати за своїх силачів - чоловіків, батьків, синів, братів чи онуків.

Ініціатор силових змагань - депутат Вінницької обласної Ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» МХП Ігор Лещенко, який є триразовим чемпіоном світу з пауерліфтингу та усіляко сприяє популяризації та розвитку спорту.

У заході взяли участь чотири команди ладижинських підприємств МХП: ПрАТ «Зернопродукт», філія «Внутрішньогосподарський комплекс з виробництва кормів», філія «Птахокомплекс» та об’єднана команда філії «Переробний комплекс» і ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер».

На початку змагань усіх - і учасників, і глядачів - привітав міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев.   Мер зазначив, що приємно, коли в місті є інвестор, який не лише робить успішний бізнес і заробляє гроші, але й вкладає їх у майбутнє міста, у соціальну сферу та розвиток спорту. Тим же, хто в цей день вирішив довести свою козацьку силу та міць, мер побажав перемог.

Ігор Лещенко, який у цей день був і ведучим, і головним суддею змагань, вручив двом хлопцям посвідчення майстрів спорту з жиму лежачи.  Вони виконали нормативи на минулих Всеукраїнських змаганнях «Кубок Чорного моря» у Білгороді-Дністровському.

Учасники команд доводили свою міць у таких видах: піднімання штанги, вижимання гирів, метання 24-кілограмової гирі, перетягування канату, перекидання коліс, качання пресу, стрибки, а також силачі на час тягнули автобус. Більшість змагань пройшли у вигляді естафет.

За результатами змагань, 1-е місце виборола об’єднана команда, що, у принципі, ні у кого не викликало здивування, адже в основному вона складається з майстрів-профі.   Спортсмени входять до силової команди, яка займається у створеному «Вінницькою птахофабрикою» сучасному спортивному комплексі «Ряба GYM» і є переможцями всеукраїнських змагань. Зазначимо, що наразі хлопці готуються до чемпіонату Європи, який має відбутися у вересні в Амстердамі.

Другу сходинку посіла команда «Зернопродукту», третє місце виборов ВКВК, четверте місце - у Птахокомплексу.

Всі команди отримали призи, кубки, медалі та грошові винагороди. Серед призів були сумки-термоси, ліхтарі, решітки для грилю та гантелі.

Під час змагань чуприни мокріли не тільки в учасників, а й у вболівальників - від переживань та емоцій. Втамовували усі спрагу козацьким квасом, яким залюбки смакували й діти, яких тут було багато.

До речі, для малих козачків організували невеликий конкурс зі стрибків у мішках. Але, як з’ясувалося, у Ладижині дуже багато є стрибунців. Отож, щоб не затягувати змагання, вирішили усім козачкам у якості призів роздати фрізбі, яким дітвора тут же знайшла застосування.

- Я дуже задоволений святом, емоції просто зашкалювали, - сказав наостанок Ігор Лещенко. - Це було справжнє видовище!  Всі учасники - молодці, була рівна боротьба, жага до перемоги. Хоча перемогли й майстри, але у всіх є шанс добре готуватися до наступного року, адже цю добру традицію  ми продовжуватимемо.

Повернутись Створено: 25 липня 2016 року, 14:10 Переглядів: 1538

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація