Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутат обласної Ради Ігор Лещенко відправив гуманітарний вантаж в зону АТО Роздрукувати

Днями депутат Вінницької обласної Ради, директор підприємства ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» Ігор Лещенко та його заступник з питань безпеки Олег Гавриляк відправились на передову до Маріуполя, де в 501-му окремому батальйоні морської піхоти ЗСУ несуть службу працівники Переробного комплексу Вінницької птахофабрики. До місії також приєднався сільський голова с. Клебань Тульчинського району Віктор Халаман.

Це вже не перший гуманітарний вантаж, який відправлявся з усім необхідним для захисників України в зону АТО з ініціативи депутата обласної Ради Ігоря Лещенка.

– Батальйон, який ми відвідали, стоїть в районі Маріуполя і захищає наші рубежі з боку Широкіно та Комінтерново. Ми відвезли нашим бійцям набір необхідних продуктів - чай, цукор, цигарки, м’ясо птиці. Крім того, доставили на передову спальні мішки і те, чого конче потребували бійці батальйону – два міношукача,- розповів Ігор Лещенко.

– В рядах наших військ високий бойовий дух. Безпосередньо на передовій ми        почули, що наші співвітчизники готові виконати свій бойовий обов’язок. Армія наша одягнена, взута, має хороше обмундирування.          Пересвідчився, що наші бійці абсолютно підготовлені, з точки зору сучасної військової ситуації. Їм     бракувало міношукачів – ми їх до батальйону привезли. Безумовно, будемо продовжувати подібну          практику до перемоги, – запевнив депутат обласної Ради.

Повернутись Створено: 1 березня 2016 року, 17:25 Переглядів: 1048

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація