Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради Ігор Лещенко відправив гуманітарний вантаж в зону АТО Роздрукувати

Днями депутат Вінницької обласної Ради, директор підприємства ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» Ігор Лещенко та його заступник з питань безпеки Олег Гавриляк відправились на передову до Маріуполя, де в 501-му окремому батальйоні морської піхоти ЗСУ несуть службу працівники Переробного комплексу Вінницької птахофабрики. До місії також приєднався сільський голова с. Клебань Тульчинського району Віктор Халаман.

Це вже не перший гуманітарний вантаж, який відправлявся з усім необхідним для захисників України в зону АТО з ініціативи депутата обласної Ради Ігоря Лещенка.

– Батальйон, який ми відвідали, стоїть в районі Маріуполя і захищає наші рубежі з боку Широкіно та Комінтерново. Ми відвезли нашим бійцям набір необхідних продуктів - чай, цукор, цигарки, м’ясо птиці. Крім того, доставили на передову спальні мішки і те, чого конче потребували бійці батальйону – два міношукача,- розповів Ігор Лещенко.

– В рядах наших військ високий бойовий дух. Безпосередньо на передовій ми        почули, що наші співвітчизники готові виконати свій бойовий обов’язок. Армія наша одягнена, взута, має хороше обмундирування.          Пересвідчився, що наші бійці абсолютно підготовлені, з точки зору сучасної військової ситуації. Їм     бракувало міношукачів – ми їх до батальйону привезли. Безумовно, будемо продовжувати подібну          практику до перемоги, – запевнив депутат обласної Ради.

Повернутись Створено: 1 березня 2016 року, 17:25 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація