Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутат обласної Ради ініціював питання щодо страхування військовослужбовців ЗСУ Роздрукувати

У день перебування на виборчому окрузі в Тростянці член фракції «Об’єднання «Самопоміч» в обласній Раді, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль та депутат Тростянецької районної ради від «Об’єднання «Самопоміч» Наталія Гора зустрілися з головою Тростянецької районної ради Людмилою Скапровською і головою Тростянецької районної державної адміністрації Леонідом Лобанем, аби обговорити спільні дії з питань, актуальних на рівні області.

Зокрема, під час зустрічі було порушено два питання, які стосуються тростянецької громади. По-перше, йшлося про впровадження виключно безготівкової сплати благодійних (добровільних) внесків у Тростянецькій районній лікарні, яка є власністю місцевої громади. Такий варіант сплати благодійних внесків, за ініціативою Ігоря Хміля, вже прийнятий обласним депутатським корпусом і наразі розробляються механізми його впровадження.

– Не секрет, що передача готівки від пацієнтів ставала простим способом «перерозподілу» цих грошей по особистих кишенях, які жодним чином не пов’язані з лікарняною «касою», – прокоментував заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради.

Аналогічний проект рішення, але вже для районного рівня, розроблений і зареєстрований депутатом Тростянецької районної ради від «Об’єднання «Самопоміч» Наталією Горою. Його суть у тому, що пацієнти сплачуватимуть такі благодійні внески виключно через термінали. Медперсоналу та працівникам благодійних фондів, які працюють на території лікарні, забороняється брати гроші від хворих.

– Сплачені кошти буде легко обліковувати і все, що люди сплатили, повернеться на потреби лікарні, а отже – і самих пацієнтів. Такий алгоритм сплати та повернення коштів знайшов підтримку у керівників району і на найближчій сесії райради це питання буде винесено на розгляд депутатів, – зазначив Ігор Хміль.

Другою темою обговорення було питання щодо посилення соціального захисту учасників АТО. Один зі шляхів – це страхування військовослужбовців ЗСУ – мешканців Тростянецького району та області, які беруть участь в антитерористичній операції. Відповідний проект рішення вже зареєстровано в обласній Раді, за ініціативою Ігоря Хміля, і передбачає фінансування з обласного та районних бюджетів.

На переконання депутата, страхування захисників України дасть можливість збільшити виплати під час лікування, проведення необхідних медичних операцій, протезування, реабілітації та додаткових соціальних виплат сім’ям у найтрагічніших випадках. Така позиція теж знайшла схвальний відгук Людмили Скапровської та Леоніда Лобаня, тож робота з розробки відповідного рішення щодо його реалізації йтиме як на обласному, так і на районному рівнях.

У цей же день депутат обласної Ради Ігор Хміль завітав до Тростянецької школи-гімназії, з якою плідно співпрацює і надає необхідну підтримку протягом тривалого часу. Цього разу восьмикласникам було вручено ноутбук, як обов’язковий елемент сучасної школи. Відео-уроки, відео-презентації, екранізація уривків фільмів української та світової класики стали доступними для викладачів української мови і літератури та їхніх учнів.

У свою чергу директор школи Валентина Іванівна Пужайло та вчитель Тамара Володимирівна Тунда щиро подякували Ігорю Вікторовичу за плідну співпрацю й активну участь у зміцненні матеріально-технічної бази школи-гімназії. 

Повернутись Створено: 16 січня 2017 року, 10:50 Переглядів: 782

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація