4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради ініціював питання щодо страхування військовослужбовців ЗСУ Роздрукувати

У день перебування на виборчому окрузі в Тростянці член фракції «Об’єднання «Самопоміч» в обласній Раді, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль та депутат Тростянецької районної ради від «Об’єднання «Самопоміч» Наталія Гора зустрілися з головою Тростянецької районної ради Людмилою Скапровською і головою Тростянецької районної державної адміністрації Леонідом Лобанем, аби обговорити спільні дії з питань, актуальних на рівні області.

Зокрема, під час зустрічі було порушено два питання, які стосуються тростянецької громади. По-перше, йшлося про впровадження виключно безготівкової сплати благодійних (добровільних) внесків у Тростянецькій районній лікарні, яка є власністю місцевої громади. Такий варіант сплати благодійних внесків, за ініціативою Ігоря Хміля, вже прийнятий обласним депутатським корпусом і наразі розробляються механізми його впровадження.

– Не секрет, що передача готівки від пацієнтів ставала простим способом «перерозподілу» цих грошей по особистих кишенях, які жодним чином не пов’язані з лікарняною «касою», – прокоментував заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради.

Аналогічний проект рішення, але вже для районного рівня, розроблений і зареєстрований депутатом Тростянецької районної ради від «Об’єднання «Самопоміч» Наталією Горою. Його суть у тому, що пацієнти сплачуватимуть такі благодійні внески виключно через термінали. Медперсоналу та працівникам благодійних фондів, які працюють на території лікарні, забороняється брати гроші від хворих.

– Сплачені кошти буде легко обліковувати і все, що люди сплатили, повернеться на потреби лікарні, а отже – і самих пацієнтів. Такий алгоритм сплати та повернення коштів знайшов підтримку у керівників району і на найближчій сесії райради це питання буде винесено на розгляд депутатів, – зазначив Ігор Хміль.

Другою темою обговорення було питання щодо посилення соціального захисту учасників АТО. Один зі шляхів – це страхування військовослужбовців ЗСУ – мешканців Тростянецького району та області, які беруть участь в антитерористичній операції. Відповідний проект рішення вже зареєстровано в обласній Раді, за ініціативою Ігоря Хміля, і передбачає фінансування з обласного та районних бюджетів.

На переконання депутата, страхування захисників України дасть можливість збільшити виплати під час лікування, проведення необхідних медичних операцій, протезування, реабілітації та додаткових соціальних виплат сім’ям у найтрагічніших випадках. Така позиція теж знайшла схвальний відгук Людмили Скапровської та Леоніда Лобаня, тож робота з розробки відповідного рішення щодо його реалізації йтиме як на обласному, так і на районному рівнях.

У цей же день депутат обласної Ради Ігор Хміль завітав до Тростянецької школи-гімназії, з якою плідно співпрацює і надає необхідну підтримку протягом тривалого часу. Цього разу восьмикласникам було вручено ноутбук, як обов’язковий елемент сучасної школи. Відео-уроки, відео-презентації, екранізація уривків фільмів української та світової класики стали доступними для викладачів української мови і літератури та їхніх учнів.

У свою чергу директор школи Валентина Іванівна Пужайло та вчитель Тамара Володимирівна Тунда щиро подякували Ігорю Вікторовичу за плідну співпрацю й активну участь у зміцненні матеріально-технічної бази школи-гімназії. 

Повернутись Створено: 16 січня 2017 року, 10:50 Переглядів: 841

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація