Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутат обласної Ради Юрій Семенюк порушив низку важливих питань на сесії Крижопільської районної ради Роздрукувати

Депутат обласної ради Юрій Семенюк взяв участь у роботі чергової 18 сесії Крижопільської районної ради 7 скликання. Виступаючи перед депутатами районної ради, сільськими та селищними головами, він поінформував про роботу депутатів, обраних від Крижопільського району.

Юрій Семенюк зазначив, що за неповний рік допоміг 33 важкохворим людям. Матеріальна допомога була надана з депутатського фонду. Подякував керівництву області за підтримку його депутатського запиту щодо виділення коштів в сумі 150 тисяч гривень на закупівлю металопластикових вікон для заміни старих у Заболотненському дитячому психоневрологічному санаторії.

Юрій Семенюк акцентував увагу присутніх на показниках виконання районного бюджету у 2017 році та висловив стурбованість скороченням робочих місць щодо стану доріг в районі, екології та стихійних сміттєзвалищ.

–  Наразі, на мою думку, можна негативно оцінити роботу підприємства «Крижопільські районні електричні мережі», які безпідставно завищують тарифи на електроенергію, натомість неналежним чином модернізують свої електромережі, відсутні паспорти ліній, а отже й – проекти землеустрою на землю під цими лініями, відповідно не платять місцевим радам плату за землю. На сьогоднішній день – це уже не державне підприємство. Сільські голови неодноразово на цьому акцентують увагу, окремі жителі також незадоволені тим, що на їхніх домогосподарствах  чи поруч, з порушенням норм безпеки, встановлені електричні підстанції та прокладені високовольтні лінії електромереж, – зазначив Юрій Семенюк у виступі. – Крім того, до мене звернулись районні перевізники з проханням допомогти з’ясувати обставини щодо міжміських перевезень. На конкурсній комісії щодо тендерів на перевезення завжди виграє вінницький перевізник, який майже не має своїх автобусів. Таким чином, хороші міжміські рейси забирають перевізники Вінниці, а нам залишаються  збиткові рейси в межах Крижопільського району. Керівникам району необхідно втрутитись та допомогти місцевим перевізникам.                

Депутат обласної Ради звернувся до керівників району та сільського голови села Городківки стосовно того, що працівники швидкої медичної допомоги цього села стурбовані їхнім виселенням в приміщення дільничної амбулаторії та будинку пристарілих.

–  На цій базі є три гаражі  під медичні швидкі допомоги, в яких зручно зберігати, а за необхідності  – і ремонтувати автомобіль. На пропонованій території гаражі відсутні. Та і ремонт приміщення відділення швидкої допомоги зроблено. Проблема тільки, що Крижопільський цукровий завод відмовляється платити за електроенергію, яку використовує швидка медична допомога. Керівництво швидкої медичної допомоги погоджується платити самостійно за спожиту електричну енергію, але Крижопільські електричні мережі не перереєстровують прилад обліку електричної енергії на медичну службу, мотивуючи тим, що нема права власності на будівлю колишньої дільничної сільської лікарні, яка була передана на баланс сільської ради, – прокоментував Юрій Семенюк.

Також ним було порушено питання стосовно нещодавно придбаного нового реанімобіля, яким з невідомих причин не возять хворих людей із села  до Вінниці. Також звернувся з проханням не залишити без належного фінансування ГО «Крижопільська районна організація ветеранів війни», збільшивши фінансування до 30 тисяч гривень.

Завершуючи виступ, Юрій Семенюк повідомив, що зробить новорічний подарунок дітям учасників АТО, малозабезпечених та багатодітних сімей, а також позбавлених батьківського піклування – застрахує їхню поїздку у Вінницю на новорічну ялинку за власний рахунок.                                                                                               

Цього ж дня депутат обласної Ради взяв участь в роботі 14 сесії Городківської сільської ради 7 скликання. Невідкладні питання територіальної громади села були розглянуті та прийняті відповідні рішення.

Повернутись Створено: 27 грудня 2017 року, 12:51 Переглядів: 712

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація