Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат обласної Ради Юрій Семенюк провів зустрічі у Піщанському та Могилів-Подільському районах Роздрукувати

Депутат обласної Ради Юрій Семенюк, голова Крижопільської РДА Валентин Панчук та сільський голова с. Городківка Олександром Гаврилюком на вимогу жителів частини села Городківки Крижопільського району провели збори громадян з приводу того, що місцеві жителі не належним чином отримують послуги з постачання питної води, щодо відсутності дороги з твердим покриттям, щодо розташованим поруч з житловим сектором стихійним сміттєзвалищем та відсутність пасовищ, землі яких  використовують незаконними шляхом. 

Також Юрій Семенюк з робочою поїздкою побував у с. Трибусівка Піщанського району для вивченням проблем громад. Там він зустрівся з сільським головою Віталієм Опрошанським, поцікавився розвитком територіальної громади та відвідав місцеве сільськогосппідприємство «Промінь».

Наступного дня депутат з представниками територіальної громади с. Городківки Крижопільського району побував в облдержадміністрації та обласній Раді з приводу пасовищ, які відбираються в громадян та незаконно передаються іншим особам. З цього питання Юрій Семенюк також зустрівся з начальником головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Юрієм Козаком, який запевнив, що ці питання потрібно вирішувати на користь територіальних громад і оформляти землі з державної власності в комунальну власність сільських рад.

Крім того, за поданим депутатським запитом в рамках кримінального провадження,  Юрій Семенюк відвідав Могилів Подільський район. Зустрівся з керівництвом місцевого відділу поліції, представниками місцевої прокуратури та слідчим поліції по кримінальній справі.

З питань розвитку району та його життєдіяльності пройшла зустріч депутата Юрія Семенюка з головою Могилів-Подільської райдержадміністрації Олегом Китасюком, його заступником, головою ради громадських організацій при РДА Олександром Фоміновим, депутатами районної ради, представниками громадськості, народним депутатом України Юрієм Македоном та його помічником.

Також Юрій Васильович призначив своїми помічниками на громадських засадах жителя смт. Піщанка Сергія Густенко та Олександра Фомінов з Могилева Подільського.

Повернутись Створено: 8 серпня 2017 року, 15:02 Переглядів: 983

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація