24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутат обласної Ради Юрій Семенюк провів зустрічі у Піщанському та Могилів-Подільському районах Роздрукувати

Депутат обласної Ради Юрій Семенюк, голова Крижопільської РДА Валентин Панчук та сільський голова с. Городківка Олександром Гаврилюком на вимогу жителів частини села Городківки Крижопільського району провели збори громадян з приводу того, що місцеві жителі не належним чином отримують послуги з постачання питної води, щодо відсутності дороги з твердим покриттям, щодо розташованим поруч з житловим сектором стихійним сміттєзвалищем та відсутність пасовищ, землі яких  використовують незаконними шляхом. 

Також Юрій Семенюк з робочою поїздкою побував у с. Трибусівка Піщанського району для вивченням проблем громад. Там він зустрівся з сільським головою Віталієм Опрошанським, поцікавився розвитком територіальної громади та відвідав місцеве сільськогосппідприємство «Промінь».

Наступного дня депутат з представниками територіальної громади с. Городківки Крижопільського району побував в облдержадміністрації та обласній Раді з приводу пасовищ, які відбираються в громадян та незаконно передаються іншим особам. З цього питання Юрій Семенюк також зустрівся з начальником головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Юрієм Козаком, який запевнив, що ці питання потрібно вирішувати на користь територіальних громад і оформляти землі з державної власності в комунальну власність сільських рад.

Крім того, за поданим депутатським запитом в рамках кримінального провадження,  Юрій Семенюк відвідав Могилів Подільський район. Зустрівся з керівництвом місцевого відділу поліції, представниками місцевої прокуратури та слідчим поліції по кримінальній справі.

З питань розвитку району та його життєдіяльності пройшла зустріч депутата Юрія Семенюка з головою Могилів-Подільської райдержадміністрації Олегом Китасюком, його заступником, головою ради громадських організацій при РДА Олександром Фоміновим, депутатами районної ради, представниками громадськості, народним депутатом України Юрієм Македоном та його помічником.

Також Юрій Васильович призначив своїми помічниками на громадських засадах жителя смт. Піщанка Сергія Густенко та Олександра Фомінов з Могилева Подільського.

Повернутись Створено: 8 серпня 2017 року, 15:02 Переглядів: 846

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація