Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутат обласної Ради Юрій Семенюк провів зустрічі у Піщанському та Могилів-Подільському районах Роздрукувати

Депутат обласної Ради Юрій Семенюк, голова Крижопільської РДА Валентин Панчук та сільський голова с. Городківка Олександром Гаврилюком на вимогу жителів частини села Городківки Крижопільського району провели збори громадян з приводу того, що місцеві жителі не належним чином отримують послуги з постачання питної води, щодо відсутності дороги з твердим покриттям, щодо розташованим поруч з житловим сектором стихійним сміттєзвалищем та відсутність пасовищ, землі яких  використовують незаконними шляхом. 

Також Юрій Семенюк з робочою поїздкою побував у с. Трибусівка Піщанського району для вивченням проблем громад. Там він зустрівся з сільським головою Віталієм Опрошанським, поцікавився розвитком територіальної громади та відвідав місцеве сільськогосппідприємство «Промінь».

Наступного дня депутат з представниками територіальної громади с. Городківки Крижопільського району побував в облдержадміністрації та обласній Раді з приводу пасовищ, які відбираються в громадян та незаконно передаються іншим особам. З цього питання Юрій Семенюк також зустрівся з начальником головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Юрієм Козаком, який запевнив, що ці питання потрібно вирішувати на користь територіальних громад і оформляти землі з державної власності в комунальну власність сільських рад.

Крім того, за поданим депутатським запитом в рамках кримінального провадження,  Юрій Семенюк відвідав Могилів Подільський район. Зустрівся з керівництвом місцевого відділу поліції, представниками місцевої прокуратури та слідчим поліції по кримінальній справі.

З питань розвитку району та його життєдіяльності пройшла зустріч депутата Юрія Семенюка з головою Могилів-Подільської райдержадміністрації Олегом Китасюком, його заступником, головою ради громадських організацій при РДА Олександром Фоміновим, депутатами районної ради, представниками громадськості, народним депутатом України Юрієм Македоном та його помічником.

Також Юрій Васильович призначив своїми помічниками на громадських засадах жителя смт. Піщанка Сергія Густенко та Олександра Фомінов з Могилева Подільського.

Повернутись Створено: 8 серпня 2017 року, 15:02 Переглядів: 894

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація