Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко стала переможницею рейтингу «EUROWOMAN 2018: Жінка Року» Роздрукувати

Успішні жінки з України та світу зібралися в Одесі на дводенний тренінг, аби поділитися своїми життєвими історіями. Учасниці VI Міжнародного жіночого бізнес-форуму «EUROWOMAN 2018», організований Клубом успішних жінок «Жінки України», обговорювали роль жіноцтва у різних напрямках розвитку держави та світових процесах. Цьогоріч спікери відмовились від глянцевих історій успіху й поділилися відвертими розповідями про невдачі й шляхи їх подолання. Своїми виступами вони продемонстрували, що для того, аби досягнути мети потрібно багато працювати та не здаватися на шляху до своєї мрії.

Однією з учасниць бізнес-форуму стала депутат обласної  Ради Людмила Станіславенко. За її словами форум дав змогу не лише перейняти позитивний досвід, а й знайти партнерів для реалізації спільних проектів.

– Впродовж двох днів на нас чекала насичена програма та багато цікавої інформації, – розповідає Людмила Анатоліївна. – Модератори запросили спікерів, які говорили про новації в галузі нетворкінга та різноманітні технології, які сьогодні активно втілюються в життя. Учасниці форуму – жінки, яким вдалось досягнути вершин у найбільш затребуваних сферах діяльності, вони надзвичайно різні, проте їх об’єднує наполегливість й бажання допомогти оточуючим.

Людмила Анатоліївна розповіла, що учасниці Клубу успішних жінок активно займаються благодійною діяльністю й реалізують креативні проекти в різних куточках нашої держави.

– Звичайно, впродовж року, кожна з нас організовує десятки, а то й сотні благодійних заходів, – продовжує депутат. – Наприклад, нещодавно ми разом провели Всеукраїнську акцію «Подарунок новонародженому», яка була приурочена до Дня вишиванки. Перші вишиванки для своїх малюків отримали мами у Вінниці, Львові, Одесі, Києві, Краматорську  та інших містах України. Окрім того, під час благодійного вечора, який проходив в рамках бізнес-форуму, відбувся благодійний аукціон.

Завершився VI Міжнародний бізнес-форум «EUROWOMAN 2018» церемонією нагородження найкращих. Конкурсна комісія впродовж року слідкувала за діяльністю учасниць Клубу успішних жінок й визначила п’ятірку, яка брала активну участь у суспільному та політичному житті країни. Вінничанка Людмила Станіславенко стала однією з переможниць рейтингу «EUROWOMAN 2018: Жінка Року».

– Щодня кожна з нас долає перепони на шляху до успіху, – говорить Людмила Станіславенко. – І я переконана, що усі учасниці гідні перемоги. Адже клуб, який нас об’єднує має на меті показати оточуючим,  що жінки можуть реалізуватися не лише, як гарні мами й господині, а й як лідери великих корпорацій, політичні діячки й при цьому не забувати про благодійність.

Окрім Людмили Станіславенко переможцями конкурсу стали Надія Оксинчук – освітянка, яка опікується навчальним процесом на Донеччині, бізнес-тренер Людмила Богуш-Дан, директор «Cryoin Engineering Ltd» Лариса Бондаренко та консул Литовської республіки в Одесі Олена Друтис.

Повернутись Створено: 30 травня 2018 року, 16:02 Переглядів: 656

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація