5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко стала переможницею рейтингу «EUROWOMAN 2018: Жінка Року» Роздрукувати

Успішні жінки з України та світу зібралися в Одесі на дводенний тренінг, аби поділитися своїми життєвими історіями. Учасниці VI Міжнародного жіночого бізнес-форуму «EUROWOMAN 2018», організований Клубом успішних жінок «Жінки України», обговорювали роль жіноцтва у різних напрямках розвитку держави та світових процесах. Цьогоріч спікери відмовились від глянцевих історій успіху й поділилися відвертими розповідями про невдачі й шляхи їх подолання. Своїми виступами вони продемонстрували, що для того, аби досягнути мети потрібно багато працювати та не здаватися на шляху до своєї мрії.

Однією з учасниць бізнес-форуму стала депутат обласної  Ради Людмила Станіславенко. За її словами форум дав змогу не лише перейняти позитивний досвід, а й знайти партнерів для реалізації спільних проектів.

– Впродовж двох днів на нас чекала насичена програма та багато цікавої інформації, – розповідає Людмила Анатоліївна. – Модератори запросили спікерів, які говорили про новації в галузі нетворкінга та різноманітні технології, які сьогодні активно втілюються в життя. Учасниці форуму – жінки, яким вдалось досягнути вершин у найбільш затребуваних сферах діяльності, вони надзвичайно різні, проте їх об’єднує наполегливість й бажання допомогти оточуючим.

Людмила Анатоліївна розповіла, що учасниці Клубу успішних жінок активно займаються благодійною діяльністю й реалізують креативні проекти в різних куточках нашої держави.

– Звичайно, впродовж року, кожна з нас організовує десятки, а то й сотні благодійних заходів, – продовжує депутат. – Наприклад, нещодавно ми разом провели Всеукраїнську акцію «Подарунок новонародженому», яка була приурочена до Дня вишиванки. Перші вишиванки для своїх малюків отримали мами у Вінниці, Львові, Одесі, Києві, Краматорську  та інших містах України. Окрім того, під час благодійного вечора, який проходив в рамках бізнес-форуму, відбувся благодійний аукціон.

Завершився VI Міжнародний бізнес-форум «EUROWOMAN 2018» церемонією нагородження найкращих. Конкурсна комісія впродовж року слідкувала за діяльністю учасниць Клубу успішних жінок й визначила п’ятірку, яка брала активну участь у суспільному та політичному житті країни. Вінничанка Людмила Станіславенко стала однією з переможниць рейтингу «EUROWOMAN 2018: Жінка Року».

– Щодня кожна з нас долає перепони на шляху до успіху, – говорить Людмила Станіславенко. – І я переконана, що усі учасниці гідні перемоги. Адже клуб, який нас об’єднує має на меті показати оточуючим,  що жінки можуть реалізуватися не лише, як гарні мами й господині, а й як лідери великих корпорацій, політичні діячки й при цьому не забувати про благодійність.

Окрім Людмили Станіславенко переможцями конкурсу стали Надія Оксинчук – освітянка, яка опікується навчальним процесом на Донеччині, бізнес-тренер Людмила Богуш-Дан, директор «Cryoin Engineering Ltd» Лариса Бондаренко та консул Литовської республіки в Одесі Олена Друтис.

Повернутись Створено: 30 травня 2018 року, 16:02 Переглядів: 786

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація