Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутат обласної Ради Михайло Повшедний прозвітував про свою депутатську діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Я, Повшедний Михайло Павлович, обраний депутатом Вінницької обласної Ради VIІ скликання від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Виборчий округ – м. Погребище.

Член постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

Адреса громадської приймальні: м. Погребище, вул. Привокзальна, буд. 6. Прийом громадян здійснюється у четверту п’ятницю щомісяця з 8 до 13 години.

У своїй депутатській діяльності керуюсь Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом обласної Ради та іншими нормативно-правовими актами, що безпосередньо відносяться до діяльності депутатів місцевих рад. Моя діяльність як депутата обласної Ради спрямована на захист інтересів громади.

Мною була надана адресна матеріальна допомога 58 мешканцям виборчого округу на загальну суму 70 000 гривень. В основному кошти надавались мешканцям сіл Погребищенського району на лікування та покращення соціально-побутових умов.

За звітний період взяв участь у роботі сесій Вінницької обласної  Ради, в засіданнях постійної комісії, зібраннях, комісіях, сесіях місцевих рад Погребищенського району, в тому числі, і районної ради.

За необхідності допомагаю в закупівлі необхідного обладнання, фотоапарата, офісної техніки, комп’ютерів для потреб міста Погребища та району, відповідно.

Постійно брав участь у засіданнях і роботі фракції ВО «Батьківщина» у Вінницький обласній Раді.

Депутат обласної Ради від ВО «Батьківщина» Михайло Повшедний.

Повернутись Створено: 20 березня 2018 року, 15:37 Переглядів: 757

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація