24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутат обласної Ради Михайло Повшедний прозвітував про свою депутатську діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Я, Повшедний Михайло Павлович, обраний депутатом Вінницької обласної Ради VIІ скликання від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Виборчий округ – м. Погребище.

Член постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

Адреса громадської приймальні: м. Погребище, вул. Привокзальна, буд. 6. Прийом громадян здійснюється у четверту п’ятницю щомісяця з 8 до 13 години.

У своїй депутатській діяльності керуюсь Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом обласної Ради та іншими нормативно-правовими актами, що безпосередньо відносяться до діяльності депутатів місцевих рад. Моя діяльність як депутата обласної Ради спрямована на захист інтересів громади.

Мною була надана адресна матеріальна допомога 58 мешканцям виборчого округу на загальну суму 70 000 гривень. В основному кошти надавались мешканцям сіл Погребищенського району на лікування та покращення соціально-побутових умов.

За звітний період взяв участь у роботі сесій Вінницької обласної  Ради, в засіданнях постійної комісії, зібраннях, комісіях, сесіях місцевих рад Погребищенського району, в тому числі, і районної ради.

За необхідності допомагаю в закупівлі необхідного обладнання, фотоапарата, офісної техніки, комп’ютерів для потреб міста Погребища та району, відповідно.

Постійно брав участь у засіданнях і роботі фракції ВО «Батьківщина» у Вінницький обласній Раді.

Депутат обласної Ради від ВО «Батьківщина» Михайло Повшедний.

Повернутись Створено: 20 березня 2018 року, 15:37 Переглядів: 690

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація