Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат обласної Ради Михайло Повшедний прозвітував про свою депутатську діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Я, Повшедний Михайло Павлович, обраний депутатом Вінницької обласної Ради VIІ скликання від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Виборчий округ – м. Погребище.

Член постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

Адреса громадської приймальні: м. Погребище, вул. Привокзальна, буд. 6. Прийом громадян здійснюється у четверту п’ятницю щомісяця з 8 до 13 години.

У своїй депутатській діяльності керуюсь Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом обласної Ради та іншими нормативно-правовими актами, що безпосередньо відносяться до діяльності депутатів місцевих рад. Моя діяльність як депутата обласної Ради спрямована на захист інтересів громади.

Мною була надана адресна матеріальна допомога 58 мешканцям виборчого округу на загальну суму 70 000 гривень. В основному кошти надавались мешканцям сіл Погребищенського району на лікування та покращення соціально-побутових умов.

За звітний період взяв участь у роботі сесій Вінницької обласної  Ради, в засіданнях постійної комісії, зібраннях, комісіях, сесіях місцевих рад Погребищенського району, в тому числі, і районної ради.

За необхідності допомагаю в закупівлі необхідного обладнання, фотоапарата, офісної техніки, комп’ютерів для потреб міста Погребища та району, відповідно.

Постійно брав участь у засіданнях і роботі фракції ВО «Батьківщина» у Вінницький обласній Раді.

Депутат обласної Ради від ВО «Батьківщина» Михайло Повшедний.

Повернутись Створено: 20 березня 2018 року, 15:37 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація