11 грудня о 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.   11 грудня о 14.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутат обласної Ради Михайло Повшедний прозвітував про свою діяльність у 2016 році Роздрукувати

Я, Повшедний Михайло Павлович, обраний депутатом Вінницької обласної Ради VIІ скликання від політичної партії  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Виборчий округ – м.Погребище  Погребищенського району.

Член постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

Моя діяльність як депутата Вінницької обласної Ради спрямована на захист інтересів громади. Передвиборча програма на 2016 р. для жителів  м.Погребище  і Погребищенського району виконана в повному обсязі.

Упродовж року долучився до вирішення проблем громади Погребищенського району. Це роботи по благоустрою тротуарів і доріг як у м. Погребище, так і в районі, що покращило стан дорожнього покриття та транспортної логістики.

Була надана різнопланова допомога Погребищенському медичному училищу, місцевій загальноосвітній школі №1, центральній районній лікарні для створення гідних умов навчання та праці.

Завдяки постійній співпраці і взаєморозумінню з головою  районної ради Сергієм Волинським і міським головою Анатолієм Біликом вдалось організувати ефективну діяльність задля вирішення проблем Погребищенської громади.

За звітний період депутатської діяльності взяв участь у роботі 13 сесій Вінницької обласної  Ради та в 5 засіданнях постійної комісії.

Постійно брав участь у засіданнях і роботі фракції ВО «Батьківщина» у Вінницький обласній раді.

Також  взяв участь у роботі 11 сесій Погребищенської районної ради,  на яких вирішувались проблемні питання мешканців краю.

Було проведено 18 прийомів громадян, підготовлено та подано 4 депутатських звернення.

Мною була надана адресна матеріальна допомога мешканцям округу на суму 43500 гривень. В основному кошти виділялись людям  на лікування.

У процентному відношенні 40% матеріальної допомоги  отримали жителі м.Погребище, а 60% коштів отримали мешканці сіл Ширмівка,  Гопчиця, Черемошне, Бухни, Новофастівське, Павлівка, Саржинці.

Протягом року надав допомогу нашим захисникам-атовцям та постраждалим жителям східних регіонів України.

Спільно з керівництвом районної ради та міським головою розроблена програма співпраці на 2017 році у вирішенні нагальних питань Погребищенського району.

Депутат обласної Ради від ВО «Батьківщина» Михайло Повшедний.

Повернутись Створено: 10 лютого 2017 року, 12:44 Переглядів: 1018

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація