Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутат обласної Ради Михайло Повшедний прозвітував про свою діяльність у 2016 році Роздрукувати

Я, Повшедний Михайло Павлович, обраний депутатом Вінницької обласної Ради VIІ скликання від політичної партії  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Виборчий округ – м.Погребище  Погребищенського району.

Член постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

Моя діяльність як депутата Вінницької обласної Ради спрямована на захист інтересів громади. Передвиборча програма на 2016 р. для жителів  м.Погребище  і Погребищенського району виконана в повному обсязі.

Упродовж року долучився до вирішення проблем громади Погребищенського району. Це роботи по благоустрою тротуарів і доріг як у м. Погребище, так і в районі, що покращило стан дорожнього покриття та транспортної логістики.

Була надана різнопланова допомога Погребищенському медичному училищу, місцевій загальноосвітній школі №1, центральній районній лікарні для створення гідних умов навчання та праці.

Завдяки постійній співпраці і взаєморозумінню з головою  районної ради Сергієм Волинським і міським головою Анатолієм Біликом вдалось організувати ефективну діяльність задля вирішення проблем Погребищенської громади.

За звітний період депутатської діяльності взяв участь у роботі 13 сесій Вінницької обласної  Ради та в 5 засіданнях постійної комісії.

Постійно брав участь у засіданнях і роботі фракції ВО «Батьківщина» у Вінницький обласній раді.

Також  взяв участь у роботі 11 сесій Погребищенської районної ради,  на яких вирішувались проблемні питання мешканців краю.

Було проведено 18 прийомів громадян, підготовлено та подано 4 депутатських звернення.

Мною була надана адресна матеріальна допомога мешканцям округу на суму 43500 гривень. В основному кошти виділялись людям  на лікування.

У процентному відношенні 40% матеріальної допомоги  отримали жителі м.Погребище, а 60% коштів отримали мешканці сіл Ширмівка,  Гопчиця, Черемошне, Бухни, Новофастівське, Павлівка, Саржинці.

Протягом року надав допомогу нашим захисникам-атовцям та постраждалим жителям східних регіонів України.

Спільно з керівництвом районної ради та міським головою розроблена програма співпраці на 2017 році у вирішенні нагальних питань Погребищенського району.

Депутат обласної Ради від ВО «Батьківщина» Михайло Повшедний.

Повернутись Створено: 10 лютого 2017 року, 12:44 Переглядів: 982

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація