Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Депутат обласної Ради Михайло Повшедний прозвітував про свою діяльність у 2016 році Роздрукувати

Я, Повшедний Михайло Павлович, обраний депутатом Вінницької обласної Ради VIІ скликання від політичної партії  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Виборчий округ – м.Погребище  Погребищенського району.

Член постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

Моя діяльність як депутата Вінницької обласної Ради спрямована на захист інтересів громади. Передвиборча програма на 2016 р. для жителів  м.Погребище  і Погребищенського району виконана в повному обсязі.

Упродовж року долучився до вирішення проблем громади Погребищенського району. Це роботи по благоустрою тротуарів і доріг як у м. Погребище, так і в районі, що покращило стан дорожнього покриття та транспортної логістики.

Була надана різнопланова допомога Погребищенському медичному училищу, місцевій загальноосвітній школі №1, центральній районній лікарні для створення гідних умов навчання та праці.

Завдяки постійній співпраці і взаєморозумінню з головою  районної ради Сергієм Волинським і міським головою Анатолієм Біликом вдалось організувати ефективну діяльність задля вирішення проблем Погребищенської громади.

За звітний період депутатської діяльності взяв участь у роботі 13 сесій Вінницької обласної  Ради та в 5 засіданнях постійної комісії.

Постійно брав участь у засіданнях і роботі фракції ВО «Батьківщина» у Вінницький обласній раді.

Також  взяв участь у роботі 11 сесій Погребищенської районної ради,  на яких вирішувались проблемні питання мешканців краю.

Було проведено 18 прийомів громадян, підготовлено та подано 4 депутатських звернення.

Мною була надана адресна матеріальна допомога мешканцям округу на суму 43500 гривень. В основному кошти виділялись людям  на лікування.

У процентному відношенні 40% матеріальної допомоги  отримали жителі м.Погребище, а 60% коштів отримали мешканці сіл Ширмівка,  Гопчиця, Черемошне, Бухни, Новофастівське, Павлівка, Саржинці.

Протягом року надав допомогу нашим захисникам-атовцям та постраждалим жителям східних регіонів України.

Спільно з керівництвом районної ради та міським головою розроблена програма співпраці на 2017 році у вирішенні нагальних питань Погребищенського району.

Депутат обласної Ради від ВО «Батьківщина» Михайло Повшедний.

Повернутись Створено: 10 лютого 2017 року, 12:44 Переглядів: 1282

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація