19 січня о 12.00 у приміщенні обласної Ради (зала засідань, 2 поверх) відбудуться засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна та розвитку інфраструктури, о 15.00 (сесійна зала, 2 поверх) засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутат обласної Ради Микола Янченко провів фестиваль родинної пісні «Мамина піч» Роздрукувати

2 серпня село Канава Тиврівського району традиційно  зібрало тисячі вінничан і  гостей області на співочому полі над Бугом.

Хвилиною мовчання та вшануванням пам'яті військових вінничан, що  загинули на Сході України, розпочався цьогорічний фестиваль «Мамина піч». Звучала молитва, була проведена благодійна акція «Допоможемо нашим пораненим військовим», до якої долучились всі присутні.

Фестиваль родинної пісні, насамперед, це місце зустрічі, спілкування та подія, яка відновлює, надихає, об’єднує і дає надію,можливість показати справжню  красу краю, здобутки майстрів, поринути в атмосферу таких багатих українських традицій. 

 Підтримати народного артиста України, депутата обласної Ради Миколу Янченка на свято приїхали  друзі – співаки Іван Гензера, Наталя Фаліон , гурт «Лісапетний батальйон» та місцеві артисти.

Пісня згуртовує людей, очищає їхні душі, робить життя більш осмисленим, радісним та красивим.  Пісні Миколи Янченка люблять не тільки вінничани. Творчість артиста вже зараз відоме в  пісенному мистецтві України.

Повернутись Створено: 4 серпня 2014 року, 15:32 Переглядів: 5473

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація