Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутат обласної Ради Микола Янченко провів фестиваль родинної пісні «Мамина піч» Роздрукувати

2 серпня село Канава Тиврівського району традиційно  зібрало тисячі вінничан і  гостей області на співочому полі над Бугом.

Хвилиною мовчання та вшануванням пам'яті військових вінничан, що  загинули на Сході України, розпочався цьогорічний фестиваль «Мамина піч». Звучала молитва, була проведена благодійна акція «Допоможемо нашим пораненим військовим», до якої долучились всі присутні.

Фестиваль родинної пісні, насамперед, це місце зустрічі, спілкування та подія, яка відновлює, надихає, об’єднує і дає надію,можливість показати справжню  красу краю, здобутки майстрів, поринути в атмосферу таких багатих українських традицій. 

 Підтримати народного артиста України, депутата обласної Ради Миколу Янченка на свято приїхали  друзі – співаки Іван Гензера, Наталя Фаліон , гурт «Лісапетний батальйон» та місцеві артисти.

Пісня згуртовує людей, очищає їхні душі, робить життя більш осмисленим, радісним та красивим.  Пісні Миколи Янченка люблять не тільки вінничани. Творчість артиста вже зараз відоме в  пісенному мистецтві України.

Повернутись Створено: 4 серпня 2014 року, 15:32 Переглядів: 4692

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація