Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат обласної Ради надала матеріальну допомогу дітям і людям похилого віку Роздрукувати

Вже багато років депутат обласної Ради Лариси Білозір долучається до впровадження інклюзивних проектів для діток та людей з інвалідностю на Вінниччині.
– Нещодавно відвідала філію комунального закладу обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» у Вапнярці, – розповіла на своїй сторінці у Фейсбук Лариса Білозір. – Коли зустрічалася з батьками вихованців центру, обговорили нагальні проблеми важкохворих дітей, які потребують постійного лікування. Надала їм матерільну допомогу.

У ході спілкування з директором Вінницького обласного центру Світланою Демко та батьками з'ясувалось, що нині спеціалісти вапнярської філії облаштовують спортивно-розвиваючу кімнату для занять вихованців. Пообіцяла посприяти у наданні необхідного обладнання. І ось на минулому тижні виконала свою обіцянку – передала тренажери, ходунки, засоби гігієни. Заклад зустрів затишною атмосферою, добрими усмішками та вдячністю за допомогу.

Не забули й про підопічних стаціонарного відділення для постійного проживання одиноких пенсіонерів у селі Михайлівці. Їх привітали з міжнародним днем людей похилого віку і передали візки, ходунки, крісла, засоби гігієни, постільну білизну, медичний спецодяг, ортопедичні матраци.

– Підтримка найменших і найстарших є пріоритетом у моїй громадській діяльності, адже ці люди, як ніхто, потребують нашої підтримки та опіки, – зазначила Лариса Миколаївна.

Повернутись Створено: 2 жовтня 2018 року, 11:11 Переглядів: 408

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація