Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутат обласної Ради надала матеріальну допомогу дітям і людям похилого віку Роздрукувати

Вже багато років депутат обласної Ради Лариси Білозір долучається до впровадження інклюзивних проектів для діток та людей з інвалідностю на Вінниччині.
– Нещодавно відвідала філію комунального закладу обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» у Вапнярці, – розповіла на своїй сторінці у Фейсбук Лариса Білозір. – Коли зустрічалася з батьками вихованців центру, обговорили нагальні проблеми важкохворих дітей, які потребують постійного лікування. Надала їм матерільну допомогу.

У ході спілкування з директором Вінницького обласного центру Світланою Демко та батьками з'ясувалось, що нині спеціалісти вапнярської філії облаштовують спортивно-розвиваючу кімнату для занять вихованців. Пообіцяла посприяти у наданні необхідного обладнання. І ось на минулому тижні виконала свою обіцянку – передала тренажери, ходунки, засоби гігієни. Заклад зустрів затишною атмосферою, добрими усмішками та вдячністю за допомогу.

Не забули й про підопічних стаціонарного відділення для постійного проживання одиноких пенсіонерів у селі Михайлівці. Їх привітали з міжнародним днем людей похилого віку і передали візки, ходунки, крісла, засоби гігієни, постільну білизну, медичний спецодяг, ортопедичні матраци.

– Підтримка найменших і найстарших є пріоритетом у моїй громадській діяльності, адже ці люди, як ніхто, потребують нашої підтримки та опіки, – зазначила Лариса Миколаївна.

Повернутись Створено: 2 жовтня 2018 року, 11:11 Переглядів: 581

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація