Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради надала матеріальну допомогу дітям і людям похилого віку Роздрукувати

Вже багато років депутат обласної Ради Лариси Білозір долучається до впровадження інклюзивних проектів для діток та людей з інвалідностю на Вінниччині.
– Нещодавно відвідала філію комунального закладу обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» у Вапнярці, – розповіла на своїй сторінці у Фейсбук Лариса Білозір. – Коли зустрічалася з батьками вихованців центру, обговорили нагальні проблеми важкохворих дітей, які потребують постійного лікування. Надала їм матерільну допомогу.

У ході спілкування з директором Вінницького обласного центру Світланою Демко та батьками з'ясувалось, що нині спеціалісти вапнярської філії облаштовують спортивно-розвиваючу кімнату для занять вихованців. Пообіцяла посприяти у наданні необхідного обладнання. І ось на минулому тижні виконала свою обіцянку – передала тренажери, ходунки, засоби гігієни. Заклад зустрів затишною атмосферою, добрими усмішками та вдячністю за допомогу.

Не забули й про підопічних стаціонарного відділення для постійного проживання одиноких пенсіонерів у селі Михайлівці. Їх привітали з міжнародним днем людей похилого віку і передали візки, ходунки, крісла, засоби гігієни, постільну білизну, медичний спецодяг, ортопедичні матраци.

– Підтримка найменших і найстарших є пріоритетом у моїй громадській діяльності, адже ці люди, як ніхто, потребують нашої підтримки та опіки, – зазначила Лариса Миколаївна.

Повернутись Створено: 2 жовтня 2018 року, 11:11 Переглядів: 342

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація