Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутат обласної Ради надав 2 мільйони гривень для реконструкції дитячого садка Роздрукувати

В рамках робочої поїздки до Мурованокуриловецького району голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк та депутат обласної Ради Петро Струсевич взяли участь в урочистому відкритті дошкільного навчального закладу в селі Галайківці. Привітати жителів села із урочистою подією також прибув митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт.

Реконструкція приміщення навчального закладу розпочалася з червня 2016 року. За результатом проведених робіт облаштовано велику простору спортивну кімнату, сучасну їдальню, ігрові та спальні кімнати на 34 ліжка, зроблено внутрішню й надвірну вбиральні, ігровий майданчик, збудовано нову котельню та проведено сучасне опалення.

Сьогодні в дитячому садку функціонує дві групи для 31 вихованця.

Основне фінансове забезпечення було надано депутатом обласної Ради, головою фермерського господарства «Велес Віта» Петром Струсевичом – 2 млн. грн. Також активну участь у проведенні реконструкції приміщення брали настоятель Галайковецького Свято-Преображенського чоловічого монастиря отець Феодосій, генеральний директор «Агрофірми Рубанський» Валентин Михайловський та голова фермерського господарства «АгроуспіхВ» Василь Загороднюк.

Анатолій Олійник подякував Петру Струсевичу за його небайдужість до проблем Мурованокуриловецької громади.

– Петро Павлович - депутат, який вже другий рік завжди відстоює інтереси громадян і піклується про їх добробут, – сказав Анатолій Дмитрович.

Керівник найвищого самоврядного органу звернув увагу на те, що вже з 1 вересня Україна є асоційованим членом Європейського союзу.

– Колись нам говорили, що це неможливо і нереально, але це вже є наша реальність, – наголосив Анатолій Олійник. – Ми, українці, заслуговуємо на те, щоб бути в сім’ї європейських народів. Якщо кожен на своєму місці буде по совісті робити свою роботу – Україна буде й далі розвиватися.

 

Повернутись Створено: 5 вересня 2017 року, 17:55 Переглядів: 1134

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація