Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат обласної Ради надав 2 мільйони гривень для реконструкції дитячого садка Роздрукувати

В рамках робочої поїздки до Мурованокуриловецького району голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк та депутат обласної Ради Петро Струсевич взяли участь в урочистому відкритті дошкільного навчального закладу в селі Галайківці. Привітати жителів села із урочистою подією також прибув митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт.

Реконструкція приміщення навчального закладу розпочалася з червня 2016 року. За результатом проведених робіт облаштовано велику простору спортивну кімнату, сучасну їдальню, ігрові та спальні кімнати на 34 ліжка, зроблено внутрішню й надвірну вбиральні, ігровий майданчик, збудовано нову котельню та проведено сучасне опалення.

Сьогодні в дитячому садку функціонує дві групи для 31 вихованця.

Основне фінансове забезпечення було надано депутатом обласної Ради, головою фермерського господарства «Велес Віта» Петром Струсевичом – 2 млн. грн. Також активну участь у проведенні реконструкції приміщення брали настоятель Галайковецького Свято-Преображенського чоловічого монастиря отець Феодосій, генеральний директор «Агрофірми Рубанський» Валентин Михайловський та голова фермерського господарства «АгроуспіхВ» Василь Загороднюк.

Анатолій Олійник подякував Петру Струсевичу за його небайдужість до проблем Мурованокуриловецької громади.

– Петро Павлович - депутат, який вже другий рік завжди відстоює інтереси громадян і піклується про їх добробут, – сказав Анатолій Дмитрович.

Керівник найвищого самоврядного органу звернув увагу на те, що вже з 1 вересня Україна є асоційованим членом Європейського союзу.

– Колись нам говорили, що це неможливо і нереально, але це вже є наша реальність, – наголосив Анатолій Олійник. – Ми, українці, заслуговуємо на те, щоб бути в сім’ї європейських народів. Якщо кожен на своєму місці буде по совісті робити свою роботу – Україна буде й далі розвиватися.

 

Повернутись Створено: 5 вересня 2017 року, 17:55 Переглядів: 1252

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація