19 січня о 15.00  у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутат обласної Ради наполягає на встановленні пам’ятника Героям Небесної сотні у центрі Жмеринки Роздрукувати

У Жмеринці міській голова Анатолій Кушнір прийняв рішення встановити пам'ятник Героям Небесної сотні та воїнам АТО на території братської могили воїнам Другої Світової війни.

- Але справа у тому, що братська могила знаходиться практично на околиці міста і її мало відвідують люди, хіба що на свято Перемоги - говорить Депутат обласної Ради Олександр Васильчук. - Також місце встановлення пам’ятника не обговорювали з громадськістю, не були проведені громадські слухання. Таке відношення до подвигу Героїв Небесної сотні і воїнів АТО викликає глибоке обурення жителів Жмеринки. Наскільки мені відомо, попередньо, спільно з жителями міста, міська влада розробила проекти щодо реконструкції площі «Площа Героїв Майдану» з врахуванням встановлення на цій площі пам'ятника Героям Небесної сотні та воїнам АТО. Чому підходи змінилися і пам’ятник перемістили на околицю, мені особисто не зрозуміло.

Олександр Васильчук направив листа голові Українського інституту національної пам’яті Володимиру В’ятровичу з проханням надати оцінку і рекомендації щодо місцю встановлення пам'ятника Героям Небесної сотні і воїнам АТО. Сам же обіцяє виборцям тримати питання на особистому контролі.

Повернутись Створено: 31 травня 2017 року, 15:26 Переглядів: 689

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація