Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутат обласної Ради обговорив із старшокласниками стратегію поводження із твердими побутовими відходами Роздрукувати

Днями  депутат обласної Ради, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур завітав до Ободівської громади, що на Тростянеччині.  

Головна мета візиту – питання розвитку громади.  Спільно із виконавчим аппаратом районної  ради обговорили проблемні питання та перспективи розвитку Ободівської територіальної громади, питання освіти та охорони здоров'я.

У рамках візиту відвідали Ободівську школу I-III ступенів, спільно із старшокласниками дискусійно обговорили запровадження стратегії поводження з твердими побутовими відходами на території громади.

Окрім цього, в Ободівській лікувальній амбулаторії загальної практики – сімейної медицини ознайомились із результатами впровадження проекту-переможця 13 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад у 2016 році – «Майбутнє Ободівської громади розпочинається із сімейної медицини».

– Загальний бюджет проекту склав 25 4710 грн. З них  69 050 грн – обласний бюджет, 85 000 грн – фінансування з організацій партнерів, 100 660 грн – фінансування з сільського бюджету, – зауважив Геннадій Мазур. – За кошти проекту було придбано 18 одиниць медико-діагностичного обладнання (електрокардіограф, глюкометри, апарат для визначення очного тиску, електрокоагулятор хірургічний, фотометр, кольпоскоп, гінекологічне крісло, бінокулярний мікроскоп, коагулометр, тонометри механічні, цетрофугу, апарат для електротерапії), також – холодильник, ноутбук.

Завдяки реалізованому проекту протягом року підвищено рівень надання медичних послуг, передбачених функціональною діяльністю лікарської амбулаторії ЗПСМ, проведено 41 771 аналізів, 16 11 електрокардіограм, 185 вимірів очного тиску, 139 глюкометрій, 1135 кольпоскопій, із яких виявлено 218 патологій.

 – Проект працює, адже у пацієнтів патології виявляються у більш ранньому періоді, і це значить, що результати є, – наголосив Геннадій Федорович. – У 2019 році плануємо продовжити проект - «Майбутнє Ободівської громади розпочинається із сімейної медицини».

Повернутись Створено: 5 березня 2018 року, 12:54 Переглядів: 597

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація