4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради обговорив процеси децентралізації та об’єднання громад з жителями міста Гнівані Роздрукувати

Постановою Центральної виборчої комісії від 18 серпня 2017 року № 164 призначено вибори в 9 утворених об’єднаних територіальних громадах Вінницької області – Гніванській міській, Брацлавській та Глуховецькій селищній, Шляхівській, Іванівській, Староприлуцькій, Лука-Мелешківській Краснопільській, Росошанській сільських об’єднаних територіальних громадах.

Кандидат соціологічних наук, голова Всеукраїнської громадської організації «Спілка власників житла України» Олексій Кучеренко відвідав місто Гнівань Тиврівського району. Разом з депутатом обласної Ради Степаном Шимком він поспілкувався з місцевими мешканцями, працівниками  Гніванської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, дошкільних навчальних закладів міста щодо питань утворення тарифів на газ та електроенергію, формування місцевих бюджетів, процесів децентралізації в умовах об’єднання територіальних громад.

– Дійсно, наразі вже третій рік поспіль, в Україні відбуваються процеси децентралізації. Світовий досвід переконує, що найкраще економічний, соціальний, політичний стан розвитку на місцях може реформувати місцева влада. Тому з об’єднанням територіальних громад необхідно створити сприятливі умови для економічного зростання на місцях, задіяти всі важелі для залучення інвестицій, розвитку підприємництва, малого та середнього бізнесу, сприяти створенню нових робочих місць та зростанню самозайнятості населення, – прокоментував депутат обласної Ради, заступник голови простійної комісії з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики Степан Шимко.

Крім того, Олексій Кучеренко та Степан Шимко ознайомились з роботою комунального підприємства «Гніваньводопостач» та поспілкувались з працівниками щодо формування тарифів на водопостачання і водовідведення в місті.

 

 

Повернутись Створено: 27 жовтня 2017 року, 09:24 Переглядів: 970

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація