5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради обговорив з батьками дітей проблеми дитячого садка Роздрукувати

Із візитом у дитячому садочку «Сонечко» села Соболівки Теплицького району побував депутат обласної Ради Володимир Зарічанський. Приїхав на загальносадкові батьківські збори на запрошення завідуючої закладу Людмили Поник. Спілкувався з батьками та колективом закладу на теми соціально-економічного розвитку дитсадка, обговорювали нагальні проблеми. Привіз солодощі для усіх вихованців закладу.

У ході зустрічі Володимир Зарічанський оглянув макет села, де всі архітектурні спорудження з точністю виконані з паперу. Автор ідеї – методист Альона Тищук, виконавці – колектив дитсадка «Сонечко».

Окрім того, раніше спілкувався із завідуючою закладу про необхідність закупівлі тематичної дитячої стінки в одну із груп закладу, що і було зроблено за сприяння Володимира Анатолійовича. Яскрава тематична стінка «Пори року» вже у користуванні вихованців старшої групи.

– Сподіваюсь, що ця тематична стінка слугуватиме на користь не одному поколінню випускників дитсадочка «Сонечко». –  наголосив Володимир Зарічанський.

Повернутись Створено: 10 травня 2018 року, 17:15 Переглядів: 703

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація