5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради Олег Легеза отримав орден Святителя Миколи Чудотворця Роздрукувати

7 жовтня для звершення чину освячення храму на честь Святих мучеників Косми і Даміана до села Леляк Жмеринського району прибув Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Привітали Святійшого владику голова Жмеринської районної державної адміністрації, депутат обласної Ради Олег Легеза, заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький.

Відбулась церемонія освячення храму та хресний хід, після якого Святійший владика відслужив Божественну Літургію спільно з Високопреосвященним Агапітом, архієпископом Вишгородським, керуючим справами Київської Патріархії, Високопреосвященним Михаїлом, архієпископом Вінницьким і Брацлавським, Високопреосвященним Федором, архієпископом Полтавським і Кременчуцьким, духовенством Вінницької єпархії Федором.

У цей день настоятель храму ієрей Леонід Доценко був нагороджений правом носіння протоієрейського хреста.

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет з проповіддю звернувся до прихожан, в якій вів мову про роль церкви для людей, силу віри і важливість духовної складової життя. Зазначив зростання духовності в Україні, адже впродовж 25 років незалежності нашої держави споруджено понад 3,5 тисячі православних храмів.

Привітати Патріарха на Подільській землі приїхав до Леляк голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій. Привітав територіальну громаду з визначною подією освячення новозбудованого храму. Настоятелю храму протоієрею Леоніду подарував ікону Пресвятої Богородиці.

З рук Святійшого Патріарха Філарета високі нагороди – ордени та Благословенні грамоти  отримали благодійники, ті, хто допомагав спорудженню церкви. Серед нагороджених – депутат обласної Ради Олег Легеза, який отримав орден Святителя Миколи Чудотворця.

В цей святковий і радісний день священнослужителі разом з прихожанами возносили спільні молитви за мир в усьому світі, за Україну та її народ.

.

Повернутись Створено: 10 жовтня 2017 року, 09:24 Переглядів: 1046

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація