29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутат обласної Ради Олександр Крученюк: «У пріоритеті – добробут і комфорт земляків» Роздрукувати

В основі моєї депутатської діяльності – виконання завдань і створення умов, завдяки яким мешканці району почуватимуться краще та впевненіше. Про роботу депутатів у суспільстві існує чимало вражень, думок, певною мірою і стереотипів. Та з власного досвіду скажу, що це насправді нелегка праця, бо потребує чимало сил, енергії, часу та самовіддачі. Попри це, натхнення і бажання працювати завжди зі мною, бо саме так маю можливості й важелі впливу, аби розвивати Хмільницький район і допомагати своїм землякам.

Відповідальність – ще один обов’язок, який постійно супроводжує в роботі. Тож, звітую перед вами про підсумки своєї депутатської діяльності за 2018 рік.

Згідно з чинним законодавством основною організаційно-правовою формою роботи ради є сесійні засідання. Так, у звітному періоді я брав участь у роботі восьми сесій Вінницької обласної Ради, на яких розгля­дались питання соціально-економічного, культурно-освітнього розвитку, інформаційного забезпечення, медицини та оборонної сфери. Ухвалювали рішення шляхом голосування про реалізацію тих чи інших проектів. Переконаний, що вибір робив правильний, бо передусім керувався інтересами жителів.

Протягом 2018 року відвідав 27 засідань постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм. Як голова фракції Вінницької обласної організації партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» в обласній Раді організовував і проводив засідання, на яких опрацьовували питання, що виносяться на розгляд сесій.

Створення комфортних умов і добробуту для мешканців Хмільницького району – завжди в пріоритеті. Відтак, приємно зазначити, що мав нагоду посприяти реалізації проекту «Регулювання річки Домаха з реконструкцією шахтового водоскиду в селі Березна» (загальний бюджет – 1 451 700 грн) та проекту «Реконструкція та благоустрій водойми № 1 в с. Великий Острожок» (бюджет – 1 977 000 грн).

Питання якості доріг в Україні актуальне й, на жаль, болюче. Особливої уваги потребують дорожні покриття в невеликих населених пунктах. Зважаючи на це долучився до ремонту дороги міжрайонного сполучення Уланів-Махнівка, яка проходить через села Вишенька, Крижанівка, Слобода Кустовецька. А також у напрямку сіл Тараски й Лозна. Згадую і про втілення в життя проекту розвитку територіальної громади «Дороги є – село живе» в с. Великий Митник (423 000 грн) та «Гарна дорога вселяє надію…» в с. Березна (140 000 грн). Відбулася реконструкція доріг по вулиці Польова в селі Кривошиї вартістю 1 182 282 грн. Пощастило допомогти у вирішенні питання щодо відновлення автобусного сполучення районного центру з Крижанівською територіальною громадою.

Активно сприяв проведенню ремонту доріг у Жданівській ОТГ (бюджет – 9 000 000 грн). Зокрема, в межах проекту ремонтували дорогу «Кордон Хмельницької області – Слобода Кустовецька», а також дорожнє покриття у селах Качанівка та Семки.

Забезпечення надання якісної медичної допомоги, покращення матеріально-технічного оснащення установ охорони здоров’я є одним із найважливіших пріоритетів моєї роботи. Протягом 2017-2018 років вдалось організувати надходження гуманітарної допомоги Хмільницькій центральній районній лікарні на суму 1 345 200 грн. Матеріально-технічна база поповнилась функціональними ліжками (92 одиниці), матрацами, інвалідними візками та інфузійними стійками, підйомниками для людей з обмеженими фізичними можливостями, кисневими апаратами, ліжками для новонароджених, столиками для лікарняних ліжок та іншими необхідними речами для догляду за хворими.

Крім того, взяв участь у реалізації проекту «Ефективне лікування в комфортних умовах» (капітальний ремонт теплотраси вартістю 832 000 грн, із яких 173 530 грн – за рахунок обласного конкурсу розвитку територіальних громад).

У ході виконання державної програми на підтримку сільської медицини ініціював будівництво Жданівської амбулаторії та брав участь у закладенні першого каменю.

Протягом звітного періоду надавав фінансову та матеріальну підтримку тим, хто потребує медичної допомоги, а саме мешканцям с. Жданівка, с. Вишенька, с. Кривошиї, с. Лозна.

Повсякчас згадуються події, без яких важко було б уявити ту діяльність, яку зараз можемо активно проводити для розвитку наших сіл, міст, районів. Під час Революції Гідності українці підтвердили, що вони європейці, що сповідують цінності демократії, народовладдя, що заслуговують бути громадянами європейської держави з гідним рівнем життя сучасної людини. Після чого розпочалося реформування України. Одна з найважливіших і найбільш показових реформ – децентралізація. Це закономірний вибір, якщо країна обирає шлях прогресу. Польща, Словаччина, Литва, Латвія, Естонія, скандинавські країни – усі пройшли через це, що дало поштовх економіці, соціальному розвитку й особливо процвітанню сільських територій.

Із гордістю скажу, що мав честь безпосередньо сприяти створенню Жданівської ОТГ. Допоміг у реалізації проекту розвитку с. Голодьки «Красиве село – хороші дороги» із загальним бюджетом – 101 200 грн та проекту «Створення економної системи освітлення сільських вулиць» для жителів с. Кривошиї (137 000 грн).

Практика показує: намагаючись досягти глобальних цілей, не можна забувати і про буденні, на перший погляд незначні, питання й проблеми селян та містян. Враховуючи цей аспект, допоміг у вирішенні проблеми, яка полягала у відновленні, чистці громадської криниці села Кропивна. Пишаюсь і тим, що долучився до організації будівництва храму Андрія Первозванного УПЦ у с. Куманівці, зокрема, надав фінансову допомогу для придбання будівельних матеріалів. Мав нагоду матеріально підтримати с. Рибчинці в оздобленні куполу церкви Святого Миколая.

Важливим для мене було й долучитися до реалізації проектів «Забезпечення комфортного температурного режиму в приміщенні сільського клубу» 15-го обласного конкурсу (загальний бюджет – 240 000 грн) в межах с. Вишенька, «Створення економної системи освітлення сільських вулиць – крок до європейського життя» (220 000 грн) в с. Кривошиї, «Створення культурно-спортивного центру» в с. Сальниця (400 000 грн), «Рух – основа життя і здоров’я»  в с. Пустовіти (334 800 грн).

Доречно наголосити на тому, що попри силу-силенну нових викликів, які виникають у теперішній неспокійний час, необхідно пам’ятати про те, що актуально у всі часи. Це збереження навколишнього середовища. Тож  підтримку проекту «Встановлення майданчиків для збору твердих побутових відходів – спільний крок до чистоти довкілля» (629 400 грн) вважаю і обов’язком, і перемогою. Також долучився до втілення в життя проекту «Сортування сміття від краю до краю – запорука чистого району» в с. Куманівці (720 000 грн).

Не лише як депутат, а і як батько, із особливим теплом пишу про те, що маю можливість допомагати дошкільнятам і школярам нашого району, а також їхнім батькам. Зокрема, у с. Уланів сприяв утепленню ОЗШ І-ІІІ ступенів (загальний бюджет – 3 700 000 грн), придбанню сучасного математичного класу (362 000 грн). Для школи села Широка Гребля надано ноутбук, БФП, ламінатор, зчитувач з SD-дисків на загальну суму 29 800 гривень із обласного бюджету. Для районного відділу освіти надали 8 фабрик друку на загальну суму 238 400 грн. Ініціював виділення коштів з фонду регіонального розвитку для утеплення дитячого садочка № 7 м. Хмільник.

Долучився до виконання Державної програми по придбанню житла для дітей-сиріт. У Хмільницькому районі придбано помешкання для Красильніка Віктора та Олійник Надії в с. Широка Гребля, для Горбатюк Марії та Горбатюка Михайла куплено будинок в с. Соколова. На новосілля подарували ікони, мультиварки, м’які іграшки.

Приємно згадати й те, що зміг потішити дітей під час свят, вручивши їм подарунки на День Знань, День святого Миколая чи Новий Рік у селах Великий Острожок, Вишенька, Кривошиї, Крижанівка, Кропивна, Кустівці, Лип’ятин, Маркуші, Сальниця, Скаржинці, Пустовіти, Сьомаки, Уланів. Загалом першокласники отримали 180 сюрпризів на 1 вересня та 500 – з нагоди новорічних свят.

А зараз йтиметься про те, що об’єднує людей, знайомить їх між собою, зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності, розвиває швидкість, спритність, координацію, витривалість і силу. Спортивні заняття – важлива складова нашого життя. Брати участь у покращенні цієї сфери Хмільницького району – приємна й надзвичайно корисна справа. Відтак, мав досвід опікуватися створенням спортивного комплексу на базі колишньої оптимізованої ЗОШ в с. Кривошиї.

Окрім активної участі у втіленні в реальність проектів для розвитку сіл нашого району, за можливості надавав фінансову допомогу на різноманітні потреби.

Завершуватиму свій звіт розповіддю про ту сферу, яка, напевно, асоціюється у кожного з нас із позитивом. Це мистецтво, дозвілля, саморозвиток. Відтак, долучився до реалізації проектів переможців 15-го обласного конкурсу: «Від пісні до пісні, від серця до серця у теплому Будинку культури душа народу ласкою озветься» (загальний бюджет – 297 672 грн). Ще одна особлива галузь – видавництво книг, а саме – примірників історичного характеру. Пишаюся, що сприяв друку видання «Благодатна Хмільницька земля» В. Маринич, О. Михалиця, присвяченого 95-річчю моєї малої Батьківщини, –  Хмільницького району. Крім того, вдалося видати книгу «Батьківськими стежками Куманівці» Н. К. Кравчук-Овчарук.

Брав участь у організації та проведенні першого та другого фестивалів щедрівок та колядок «Защедруймо нашій господині – славній Україні» та фестивалю «Квітуча оселя об’єднує села».

Зараз ми знаходимося на етапі прийняття важливих рішень. Якими будуть результати й наслідки – поки що відомо лише вищим силам.  Що ж, глобальних прогнозів робити не варто, та зазначу, що чітко усвідомлюю: я готовий докладати максимум зусиль для того, щоб Хмільницький край розвивався і процвітав. 

Повернутись Створено: 12 березня 2019 року, 14:43 Переглядів: 978

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація