Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат обласної Ради Олександр Васильчук шукає пам’ятник Остапу Бендеру Роздрукувати

Жмеринська мерія завершила реконструкцію Привокзальної площі у районному центрі, але досі не встановила на колишнє місце візитівку міста - перший в Європі пам'ятник Остапу Бендеру.

З офіційним листом з цього приводу до Жмеринської міської ради звернувся депутат обласної Ради від партії «Українське об’єднання патріотів-УКРОП» Олександр Васильчук. Днями на адресу депутата надійшла офіційна відповідь за підписом заступника міського голови Жмеринки з питань культурної політики В. Дудіка: «Повідомляємо, що пам’ятник О. Бендеру був демонтований, у зв’язку з реставраційними роботами на території залізничного вокзалу та реконструкцією Привокзальної площі. В даний час пам’ятник знаходиться у автора, на реставрації. По закінченню ремонтно-реставраційних робіт буде вирішуватися питання щодо розташування пам’ятника О. Бендеру».

- Мене дивує така відповідь, бо місцеві мешканці стверджують, що ремонт площі завершився ще рік тому, - каже Олександр Васильчук. - Пам’ятник досі на місце не повернули, а це була своєрідна візитівка міста Жмеринки. Завдяки вокзалу в формі корабля, візитам імператора Миколи ІІ та багатьох лідерів до провінційної Жмеринки, це місто стало відомим далеко за межами України. Але виключно, як залізничний вузол. Першим колорит місту надав саме герой твору Ільфа і Петрова Остап Бендер.

Депутат обласної Ради розповів, як у 2001 році на Привокзальній площі був відкритий бронзовий пам’ятник Остапу Бендеру  з сімома чавунними стільцями, інші п'ять фізично не помістилися.

- Було б логічним, аби візитівка міста повернулася на своє місце,  і тому я цим займаюся, - підсумував Олександр Васильчук.

Повернутись Створено: 3 квітня 2017 року, 12:26 Переглядів: 776

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація