Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутат обласної Ради Олексій Фурман опікується студентами-сиротами Вороновицького профтехучилища Роздрукувати

Депутат обласної Ради Олексій Фурман подарував солодкі подарунки студентам-сиротам Вороновицького професійно-технічного училища №14 до Дня Святого Миколая.

Депутат також зустрівся з педколективом та студентами училища. Він відповів на їхні запитання, які стосувалися суспільно-політичного життя в області та в країні.

Вороновицьке ПТУ є одним із найбільших серед професійно-технічнних училищ за кількістю дітей-сиріт. У навчальному закладі навчається 249 учнів, з них 117 –  діти-сироти та діти зі шкіл-інтернатів.

Олексій Фурман не вперше допомагає цьому навчальному закладу. Нещодавно він допоміг училищу придбати спортивний інвентар.

Крім того, за сприяння депутата обласної Ради та за участі організатора  творчого волонтерського об’єднання «Арт-Десант» Олега Білика громадська організація «Яворина» підготувала 1700 солодких новорічних подарунків для дітей-сиріт та дітей з прифронтової зони.

 

Повернутись Створено: 21 грудня 2017 року, 11:12 Переглядів: 838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація