Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат обласної Ради Олексій Фурман опікується студентами-сиротами Вороновицького профтехучилища Роздрукувати

Депутат обласної Ради Олексій Фурман подарував солодкі подарунки студентам-сиротам Вороновицького професійно-технічного училища №14 до Дня Святого Миколая.

Депутат також зустрівся з педколективом та студентами училища. Він відповів на їхні запитання, які стосувалися суспільно-політичного життя в області та в країні.

Вороновицьке ПТУ є одним із найбільших серед професійно-технічнних училищ за кількістю дітей-сиріт. У навчальному закладі навчається 249 учнів, з них 117 –  діти-сироти та діти зі шкіл-інтернатів.

Олексій Фурман не вперше допомагає цьому навчальному закладу. Нещодавно він допоміг училищу придбати спортивний інвентар.

Крім того, за сприяння депутата обласної Ради та за участі організатора  творчого волонтерського об’єднання «Арт-Десант» Олега Білика громадська організація «Яворина» підготувала 1700 солодких новорічних подарунків для дітей-сиріт та дітей з прифронтової зони.

 

Повернутись Створено: 21 грудня 2017 року, 11:12 Переглядів: 932

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація