Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутат обласної Ради Олексій Фурман опікується студентами-сиротами Вороновицького профтехучилища Роздрукувати

Депутат обласної Ради Олексій Фурман подарував солодкі подарунки студентам-сиротам Вороновицького професійно-технічного училища №14 до Дня Святого Миколая.

Депутат також зустрівся з педколективом та студентами училища. Він відповів на їхні запитання, які стосувалися суспільно-політичного життя в області та в країні.

Вороновицьке ПТУ є одним із найбільших серед професійно-технічнних училищ за кількістю дітей-сиріт. У навчальному закладі навчається 249 учнів, з них 117 –  діти-сироти та діти зі шкіл-інтернатів.

Олексій Фурман не вперше допомагає цьому навчальному закладу. Нещодавно він допоміг училищу придбати спортивний інвентар.

Крім того, за сприяння депутата обласної Ради та за участі організатора  творчого волонтерського об’єднання «Арт-Десант» Олега Білика громадська організація «Яворина» підготувала 1700 солодких новорічних подарунків для дітей-сиріт та дітей з прифронтової зони.

 

Повернутись Створено: 21 грудня 2017 року, 11:12 Переглядів: 782

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація