Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат обласної Ради опікується проблемами свого виборчого округу в Тростянецькому районі Роздрукувати

29 вересня голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, депутат обласної Ради Геннадій Мазур провів прийом громадян на своєму виборчому окрузі в Тростянецькому районі.

Багато звернень під час прийому надходить стосовно допомоги на лікування, поліпшення житлово-побутових умов, отримання земельних ділянок, виділення грошової допомоги та іншого.

Враховуючи велику необхідність, Геннадій Мазур виділив матеріальну допомогу мешканці села Великої Стратіївки Ніні Кіщук та жителю села Тростянчика Іллі Вихристюку одразу під час прийому.

Крім того, він надав допомогу настоятелю УПЦ Київського патріархату о. Валерію для покращення матеріального стану та приведення статутних документів зареєстрованих громад відповідно до чинного законодавства.

– Хочу звернути увагу керівництва районної ради та райдержадміністрації на те, що необхідно переглянути бюджетні призначення по цілій низці програм та внести до них відповідні зміни, – прокоментував  голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Усі звернення, які надійшли під час прийому громадян, перебувають на контролі депутата обласної Ради.

Повернутись Створено: 29 вересня 2017 року, 15:10
Оновлено: 29 вересня 2017 року, 12:00
Переглядів: 733

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація