Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутат обласної Ради опікується проблемами свого виборчого округу в Тростянецькому районі Роздрукувати

29 вересня голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, депутат обласної Ради Геннадій Мазур провів прийом громадян на своєму виборчому окрузі в Тростянецькому районі.

Багато звернень під час прийому надходить стосовно допомоги на лікування, поліпшення житлово-побутових умов, отримання земельних ділянок, виділення грошової допомоги та іншого.

Враховуючи велику необхідність, Геннадій Мазур виділив матеріальну допомогу мешканці села Великої Стратіївки Ніні Кіщук та жителю села Тростянчика Іллі Вихристюку одразу під час прийому.

Крім того, він надав допомогу настоятелю УПЦ Київського патріархату о. Валерію для покращення матеріального стану та приведення статутних документів зареєстрованих громад відповідно до чинного законодавства.

– Хочу звернути увагу керівництва районної ради та райдержадміністрації на те, що необхідно переглянути бюджетні призначення по цілій низці програм та внести до них відповідні зміни, – прокоментував  голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Усі звернення, які надійшли під час прийому громадян, перебувають на контролі депутата обласної Ради.

Повернутись Створено: 29 вересня 2017 року, 15:10
Оновлено: 29 вересня 2017 року, 12:00
Переглядів: 661

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація