Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат обласної Ради отримала «Янгола добра» Роздрукувати

Бурштинового янгола у номінації «Регіональна благодійність» отримав благодійний фонд «Допомоги онкохворим дітям», що працює під головуванням депутата обласної Ради Лариси Білозір, яка є директором з розвитку громадської організації  «Соціальний центр МХП». Саме ця організація стала кращою  на регіональному етапі Національного конкурсу «Благодійна Україна».

В рамках конкурсу було вшановано кращих в регіоні благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних справ. Лауреатами конкурсу стали благодійний фонд «Добродар», «Джерело надії» та «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» і «Бершадський фонд допомоги АТО».

За словами організаторів, Вінниччина стала лідером за кількістю поданих на регіональному етапі конкурсу заявок – 112, з яких отримали високу відзнаку у своїх категоріях 11 номінантів.

У номінації «Благодійність неурядового сектору» перемогу отримала ГО  «Соціальний центр МХП», яка працює на території Тростянецького, Теплицького, Гайсинського, Бершадського районів та міста Ладижина. Органазації вдалось реалізувати десятки проектів націлених на допомогу, як окремих громадян, так і мешканців цілих громад та районів. 

У 2017 році колектив ГО «Соціальний центр МХП» допоміг 983 особам, з яких 374 – онкохворі, 38 – з діагнозом «Гепатит С», 293 проведено оперативні втручання різного ступеню складності, а 278 особам надано допомогу на лікування інших захворювань.

Окрім того, ГО «Соціальний центр МХП» активно підтримує й громади в їхньому розвитку, допомагаючи осучаснювати заклади освіти та охорони здоров'я, підтримує спортивну галузь та військових і особливо воїнів АТО. Декілька років поспіль громадська організація виступає співфінансистом у проектах місцевих громад у рамках обласного регіонального конкурсу, нарівні з місцевими бюджетами фінансуючи інфраструктурні проекти. За кілька останніх років громадська організація надала майже 2 млн грн співфінансування на проекти для розвитку місцевих громад.

Благодійний фонд «Допомоги онкохворим дітям», який очолює депутат обласної Ради Лариса Білозір функціонує з 2007 року. Благодійники опікуються важкохворими дітками з генетичними захворюваннями та онкодіагнозами. Не залишають у біді також дітей учасників антитерористичної операції. Загалом 289 маленьких пацієнтів  отримали допомогу від фонду. Минулого року організація надала більш, ніж 250 тис. грн допомоги. А на лікування онкохворих дітей меценати залучили більше 2 млн грн.

Окрім того, за ініціативи голови благодійного фонду «Допомоги онкохворим дітям» Лариси Білозір було закуплено у Вінницьку станцію переливання крові апарат «Архітек» для якісного контролю донорської крові. Також за її сприяння було відремонтовано три амбулаторії в Тростянецькому районі, закуплено медичне обладнання.

– Ці нагороди означають для мене те, що моя щоденна робота в напрямі розвитку громад та підтримки важкохворих діток не пройшла даремно, що наша команда працює ефективно та злагоджено. Наша справжня Dream Team – всі ті, хто докладав свій час і натхнення всередині команди. Я вірю і знаю, що у нас попереду – багато роботи, справ, а отже, нових перемог і нагород, оскільки в жодному разі ми не зупинемося на досягнутому, а й далі будемо працювати в напрямі допомоги людям та цілих громад, – наголосила Лариса Білозір.

За даними організаторів конкурсу «Благодійна Україна 2017», у цьому році було оголошено 10 регіональних етапів у Вінницькій, Житомирській, Хмельницькій, Одеській, Харківській, Херсонській, Київській, Львівський, Миколаївській, Чернівецькій областях. На початку лютого 2018 року також приєдналася Донецька область. Найбільша кількість заявок на регіональний конкурс надійшла з Вінницької області – 112, на другому місці Хмельницька область – з 81 заявкою.  Торік вінничани також були першими, подавши понад сотню заявок на національний конкурс благодійності.

Надія Потоцька

 

 

 

 

Повернутись Створено: 29 березня 2018 року, 09:33 Переглядів: 550

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація