Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутат обласної Ради отримала «Янгола добра» Роздрукувати

Бурштинового янгола у номінації «Регіональна благодійність» отримав благодійний фонд «Допомоги онкохворим дітям», що працює під головуванням депутата обласної Ради Лариси Білозір, яка є директором з розвитку громадської організації  «Соціальний центр МХП». Саме ця організація стала кращою  на регіональному етапі Національного конкурсу «Благодійна Україна».

В рамках конкурсу було вшановано кращих в регіоні благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних справ. Лауреатами конкурсу стали благодійний фонд «Добродар», «Джерело надії» та «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» і «Бершадський фонд допомоги АТО».

За словами організаторів, Вінниччина стала лідером за кількістю поданих на регіональному етапі конкурсу заявок – 112, з яких отримали високу відзнаку у своїх категоріях 11 номінантів.

У номінації «Благодійність неурядового сектору» перемогу отримала ГО  «Соціальний центр МХП», яка працює на території Тростянецького, Теплицького, Гайсинського, Бершадського районів та міста Ладижина. Органазації вдалось реалізувати десятки проектів націлених на допомогу, як окремих громадян, так і мешканців цілих громад та районів. 

У 2017 році колектив ГО «Соціальний центр МХП» допоміг 983 особам, з яких 374 – онкохворі, 38 – з діагнозом «Гепатит С», 293 проведено оперативні втручання різного ступеню складності, а 278 особам надано допомогу на лікування інших захворювань.

Окрім того, ГО «Соціальний центр МХП» активно підтримує й громади в їхньому розвитку, допомагаючи осучаснювати заклади освіти та охорони здоров'я, підтримує спортивну галузь та військових і особливо воїнів АТО. Декілька років поспіль громадська організація виступає співфінансистом у проектах місцевих громад у рамках обласного регіонального конкурсу, нарівні з місцевими бюджетами фінансуючи інфраструктурні проекти. За кілька останніх років громадська організація надала майже 2 млн грн співфінансування на проекти для розвитку місцевих громад.

Благодійний фонд «Допомоги онкохворим дітям», який очолює депутат обласної Ради Лариса Білозір функціонує з 2007 року. Благодійники опікуються важкохворими дітками з генетичними захворюваннями та онкодіагнозами. Не залишають у біді також дітей учасників антитерористичної операції. Загалом 289 маленьких пацієнтів  отримали допомогу від фонду. Минулого року організація надала більш, ніж 250 тис. грн допомоги. А на лікування онкохворих дітей меценати залучили більше 2 млн грн.

Окрім того, за ініціативи голови благодійного фонду «Допомоги онкохворим дітям» Лариси Білозір було закуплено у Вінницьку станцію переливання крові апарат «Архітек» для якісного контролю донорської крові. Також за її сприяння було відремонтовано три амбулаторії в Тростянецькому районі, закуплено медичне обладнання.

– Ці нагороди означають для мене те, що моя щоденна робота в напрямі розвитку громад та підтримки важкохворих діток не пройшла даремно, що наша команда працює ефективно та злагоджено. Наша справжня Dream Team – всі ті, хто докладав свій час і натхнення всередині команди. Я вірю і знаю, що у нас попереду – багато роботи, справ, а отже, нових перемог і нагород, оскільки в жодному разі ми не зупинемося на досягнутому, а й далі будемо працювати в напрямі допомоги людям та цілих громад, – наголосила Лариса Білозір.

За даними організаторів конкурсу «Благодійна Україна 2017», у цьому році було оголошено 10 регіональних етапів у Вінницькій, Житомирській, Хмельницькій, Одеській, Харківській, Херсонській, Київській, Львівський, Миколаївській, Чернівецькій областях. На початку лютого 2018 року також приєдналася Донецька область. Найбільша кількість заявок на регіональний конкурс надійшла з Вінницької області – 112, на другому місці Хмельницька область – з 81 заявкою.  Торік вінничани також були першими, подавши понад сотню заявок на національний конкурс благодійності.

Надія Потоцька

 

 

 

 

Повернутись Створено: 29 березня 2018 року, 09:33 Переглядів: 475

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація