4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради отримав нагороду від Президента України Роздрукувати

Директору ПАТ «Вінницяобленерго», депутату обласної Ради Андрію Поліщуку присвоєно звання «Заслуженого енергетика України». Згідно з Указом Президента України №188/2018 Андрія Поліщука нагородили під час урочистостей до Дня Незалежності України голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Відзнаку керівник енергетиків Вінниччини отримав за значний особистий внесок у економіку, підприємницьку діяльність держави та високий професіоналізм.

– Щиро вдячний Президентові України, обласній Раді, обласній державній адміністрації, та, безумовно, своєму колективу ПАТ «Вінницяобленерго» за таку високу довіру, – прокоментував Андрій Поліщук. – Працюю й надалі працюватиму на благо енергетики нашої країни і рідної Вінниччини.

Нагадаємо, 23 серпня під час урочистостей до Дня Незалежності України керівництво області та міста відзначили 22 жителів Вінницької області державними нагородами та Почесними відзнаками «За заслуги перед Вінниччиною».

Фото надане прес-службою ПАТ «Вінницяобленерго»

Повернутись Створено: 27 серпня 2018 року, 11:11
Оновлено: 27 серпня 2018 року, 11:17
Переглядів: 655

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація