23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Депутат обласної Ради отримав Подяку від громад Вінницького району Роздрукувати

Очільниця Пултівецької громади Зоя Заверуха та директор Пултівецькій СЗШ І-ІІІ ст. Михайло Стець вручили депутатові обласної Ради Олександру Масленнікову подяки від сільської ради та шкіл за постійну підтримку навчальних закладів Вінницького району.

Олександр Масленніков постійно відвідує навчальні заклади вінницького району та допомагає вирішувати нагальні проблеми. Підтримує зв’язок із директорами навчальних закладів свого виборчого округу, від яких і отримав звернення із конкретними потребами.

У відповідь на звернення батьків Ільківської ЗОШ І-ІІ ст. Олександр Масленніков привіз кошти на заміну лінолеумного покриття у шкільному коридорі.

– Вдячні депутату за матеріальну допомогу. Замінивши лінолеум, маємо охайний вхід до приміщення школи, – прокоментував директор закладу Богдан Кравець.

До початку навчального року у Бохоницькій СЗШ І-ІІІ ст. Олександр Масленніков вручив спортивний інвентар, аби у спортивній залі завжди було чим зайнятись, і кошти на придбання географічних та історичних карт.

Некрасівська СЗШ І-ІІІ ст. одержала кошти від депутата для придбання ламінатора. Цей прилад необхідний для ламінування наочних матеріалів, які використовуватимуть учні початкової школи, які навчаються за програмою Нової української школи. Також частину коштів буде використано на закупівлю ігрового приладдя для груп продовженого дня. Позаяк у навчальному закладі досить велика кількість учнів залишається після уроків.

Із Медвежовушківської СЗШ І-ІІІ ст. надійшло звернення від батьків 16 першокласників та їхньої вчительки Оксани Максименюк. Їм до класної кімнати необхідно закупити декілька шафок для навчальних матеріалів та речей. Завітавши до навчального закладу, Олександр Масленніков вручив кошти для придбання інвентаря.

– Приміщення початкової школи у Медвежому Вушку мене вразило своїми веселими стінописами як у класах, так і в коридорах, виконаними вчителями власноруч, – зазначив депутат обласної Ради. – Вочевидь вони тішать око та підійматимуть настрій дітям.

Під час відвідин Ксаверівської СЗШ І ст., де навчаються лише учні початкової школи, обласний обранець отримав прохання допомогти придбати у кабінет, де навчаються третьокласники, шафу для зберігання учнівського приладдя та речей.

– Дякуємо за оперативне вирішення нашого питання, – каже директор Оксана Слободянюк, – ми були впевнені, що Олександр Масленніков допоможе, адже якщо він обіцяє, ми точно знаємо, завжди дотримується свого слова.

– Дуже приємно було отримати слова вдячності й Подяки за свою працю, адже намагаюсь щиро та від душі допомагати освітнім закладам Вінницького району, –  прокоментував Олександр Масленніков. – Школярам бажаю наполегливо працювати, сміливо долати труднощі, впевнено йти до обраної мети. Бажаю міцного здоров’я шановним учителям, Ви не тільки щедро ділитесь своїми знаннями, а й виховуєте молоде покоління свідомих українців, патріотів рідної держави.

Повернутись Створено: 9 вересня 2019 року, 17:00 Переглядів: 85

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація