Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутат обласної Ради отримав Подяку від громад Вінницького району Роздрукувати

Очільниця Пултівецької громади Зоя Заверуха та директор Пултівецькій СЗШ І-ІІІ ст. Михайло Стець вручили депутатові обласної Ради Олександру Масленнікову подяки від сільської ради та шкіл за постійну підтримку навчальних закладів Вінницького району.

Олександр Масленніков постійно відвідує навчальні заклади вінницького району та допомагає вирішувати нагальні проблеми. Підтримує зв’язок із директорами навчальних закладів свого виборчого округу, від яких і отримав звернення із конкретними потребами.

У відповідь на звернення батьків Ільківської ЗОШ І-ІІ ст. Олександр Масленніков привіз кошти на заміну лінолеумного покриття у шкільному коридорі.

– Вдячні депутату за матеріальну допомогу. Замінивши лінолеум, маємо охайний вхід до приміщення школи, – прокоментував директор закладу Богдан Кравець.

До початку навчального року у Бохоницькій СЗШ І-ІІІ ст. Олександр Масленніков вручив спортивний інвентар, аби у спортивній залі завжди було чим зайнятись, і кошти на придбання географічних та історичних карт.

Некрасівська СЗШ І-ІІІ ст. одержала кошти від депутата для придбання ламінатора. Цей прилад необхідний для ламінування наочних матеріалів, які використовуватимуть учні початкової школи, які навчаються за програмою Нової української школи. Також частину коштів буде використано на закупівлю ігрового приладдя для груп продовженого дня. Позаяк у навчальному закладі досить велика кількість учнів залишається після уроків.

Із Медвежовушківської СЗШ І-ІІІ ст. надійшло звернення від батьків 16 першокласників та їхньої вчительки Оксани Максименюк. Їм до класної кімнати необхідно закупити декілька шафок для навчальних матеріалів та речей. Завітавши до навчального закладу, Олександр Масленніков вручив кошти для придбання інвентаря.

– Приміщення початкової школи у Медвежому Вушку мене вразило своїми веселими стінописами як у класах, так і в коридорах, виконаними вчителями власноруч, – зазначив депутат обласної Ради. – Вочевидь вони тішать око та підійматимуть настрій дітям.

Під час відвідин Ксаверівської СЗШ І ст., де навчаються лише учні початкової школи, обласний обранець отримав прохання допомогти придбати у кабінет, де навчаються третьокласники, шафу для зберігання учнівського приладдя та речей.

– Дякуємо за оперативне вирішення нашого питання, – каже директор Оксана Слободянюк, – ми були впевнені, що Олександр Масленніков допоможе, адже якщо він обіцяє, ми точно знаємо, завжди дотримується свого слова.

– Дуже приємно було отримати слова вдячності й Подяки за свою працю, адже намагаюсь щиро та від душі допомагати освітнім закладам Вінницького району, –  прокоментував Олександр Масленніков. – Школярам бажаю наполегливо працювати, сміливо долати труднощі, впевнено йти до обраної мети. Бажаю міцного здоров’я шановним учителям, Ви не тільки щедро ділитесь своїми знаннями, а й виховуєте молоде покоління свідомих українців, патріотів рідної держави.

Повернутись Створено: 9 вересня 2019 року, 17:00 Переглядів: 145

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація