Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутат обласної Ради отримав Подяку від громад Вінницького району Роздрукувати

Очільниця Пултівецької громади Зоя Заверуха та директор Пултівецькій СЗШ І-ІІІ ст. Михайло Стець вручили депутатові обласної Ради Олександру Масленнікову подяки від сільської ради та шкіл за постійну підтримку навчальних закладів Вінницького району.

Олександр Масленніков постійно відвідує навчальні заклади вінницького району та допомагає вирішувати нагальні проблеми. Підтримує зв’язок із директорами навчальних закладів свого виборчого округу, від яких і отримав звернення із конкретними потребами.

У відповідь на звернення батьків Ільківської ЗОШ І-ІІ ст. Олександр Масленніков привіз кошти на заміну лінолеумного покриття у шкільному коридорі.

– Вдячні депутату за матеріальну допомогу. Замінивши лінолеум, маємо охайний вхід до приміщення школи, – прокоментував директор закладу Богдан Кравець.

До початку навчального року у Бохоницькій СЗШ І-ІІІ ст. Олександр Масленніков вручив спортивний інвентар, аби у спортивній залі завжди було чим зайнятись, і кошти на придбання географічних та історичних карт.

Некрасівська СЗШ І-ІІІ ст. одержала кошти від депутата для придбання ламінатора. Цей прилад необхідний для ламінування наочних матеріалів, які використовуватимуть учні початкової школи, які навчаються за програмою Нової української школи. Також частину коштів буде використано на закупівлю ігрового приладдя для груп продовженого дня. Позаяк у навчальному закладі досить велика кількість учнів залишається після уроків.

Із Медвежовушківської СЗШ І-ІІІ ст. надійшло звернення від батьків 16 першокласників та їхньої вчительки Оксани Максименюк. Їм до класної кімнати необхідно закупити декілька шафок для навчальних матеріалів та речей. Завітавши до навчального закладу, Олександр Масленніков вручив кошти для придбання інвентаря.

– Приміщення початкової школи у Медвежому Вушку мене вразило своїми веселими стінописами як у класах, так і в коридорах, виконаними вчителями власноруч, – зазначив депутат обласної Ради. – Вочевидь вони тішать око та підійматимуть настрій дітям.

Під час відвідин Ксаверівської СЗШ І ст., де навчаються лише учні початкової школи, обласний обранець отримав прохання допомогти придбати у кабінет, де навчаються третьокласники, шафу для зберігання учнівського приладдя та речей.

– Дякуємо за оперативне вирішення нашого питання, – каже директор Оксана Слободянюк, – ми були впевнені, що Олександр Масленніков допоможе, адже якщо він обіцяє, ми точно знаємо, завжди дотримується свого слова.

– Дуже приємно було отримати слова вдячності й Подяки за свою працю, адже намагаюсь щиро та від душі допомагати освітнім закладам Вінницького району, –  прокоментував Олександр Масленніков. – Школярам бажаю наполегливо працювати, сміливо долати труднощі, впевнено йти до обраної мети. Бажаю міцного здоров’я шановним учителям, Ви не тільки щедро ділитесь своїми знаннями, а й виховуєте молоде покоління свідомих українців, патріотів рідної держави.

Повернутись Створено: 9 вересня 2019 року, 17:00 Переглядів: 742

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація