4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради отримав відзнаку Міністерства оборони України Роздрукувати

В День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС відбулися урочистості з вшанування чорнобильців та меценатів, які нині надають допомогу ліквідаторам техногенної катастрофи. Запрошені на захід отримали відзнаки Міністерства оборони України. Серед нагороджених депутат обласної Ради Олександр Масленніков.

Очільник Вінницької міськрайонної «Асоціації жертв Чорнобиля» підполковник запасу Володимир Мельник розповів, що Олександр Георгійович допомагає чорнобильцям у проведені заходів, які проходять на Вінниччині.

В свою чергу Олександр Масленніков зазначив, що не має морального права стояти осторонь й подякував за відзнаку.

– 14 грудня – це символічна дата, адже саме цього дня у 2006 році було завершено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС. Цього дня ми згадуємо про людей, які ціною власного життя та здоров’я захистили нас від наслідків однієї із наймасштабніших техногенних катастроф. Сьогодні кожен з нас у боргу перед ними і я вважаю допомогу ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС своїм обов’язком, як громадянина й депутата.

Про допомогу ліквідаторам в селі Бохоники Вінницького району від Олександра Масленнікова розповів очільник Вінницької районної організації «Чорнобиль-єдність» Микола Демчук. Також він повідомив, що депутат відгукнувся на пропозицію селян щодо видання книги, в якій будуть зібрані історії їхніх земляків-чорнобильців.

У Бохониках проживає 15 осіб, які мають статус «ліквідаторів».

Повернутись Створено: 17 грудня 2018 року, 12:24 Переглядів: 604

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація