5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради передала гуманітарну допомогу соціальному закладу Роздрукувати

Депутат обласної Ради Лариса Білозір днями відвідала  відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в селі Комаргород Томашпільського району. Про це депутат повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

– Робота з людьми вимагає не лише самовідданості, людяності та поваги, а й безмежної доброти. Бо без доброти неможливо посісти у житті підопічного місце справді близької людини, – написала на сторінці у Facebook Лариса Миколаївна.  – Зараз тут постійно проживають 27 осіб. В районі працює всього 62 соціальних працівники, з яких 37 – у громадах доглядають близько 500 одиноких громадян. Тобто, в середньому один соціальний працівник доглядає за 16 особами, і при цьому отримує мінімальну заробітну платню. Люди, які працюють з людьми похилого віку, як ніхто, заслуговують пошани та захоплення.

Для підопічних соціального закладу привезли  5 ящиків підгузків, стільці для гігієни, медичний одяг та постільну білизну.

– Ми постійно залучаємо кошти через грантові проекти та завдяки співпраці з соціально відповідальним бізнесом. Це дозволяє опікуватися питаннями розвитку територіальних громад Вінниччини та шукати шляхи їхнього вирішення, – повідомляє Лариса Миколаївна. – Разом з цим ми співпрацюємо і з міжнародними фондами для залучення різних форм гуманітарної допомоги. Наша місія – сприяти соціальному та економічному розвитку регіону, мобілізуючи та концентруючи ресурси для реальних позитивних змін у громадах.

Повернутись Створено: 30 жовтня 2018 року, 11:00 Переглядів: 479

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація