24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради передав у лікарні багатофункціональні ліжка й антипролежневі матраци Роздрукувати

Питання медицини не перестають бути актуальними. Бо це одна з найбільш ресурсних галузей, яка потребує завжди великих інвестицій.
Минулого тижня депутат Вінницької обласної Ради Андрій Ковальов відвідав Вінницьку міську клінічну лікарню №2 та Калинівську районну лікарню.

– Було зроблене статистичне дослідження, під час якого визначилися, що потрібно для наших медичних закладів, – розповідає Андрій Ковальов. –. Першу допомогу отримали Калинівська районна лікарня та Вінницька лікарня №2, у які завезли багатофункціональні ліжка й антипролежневі матраци. В травматологічне відділення Вінницької лікарні також передали медичний маніпулятор для перевантаження лежачих пацієнтів і ходунки.

Депутат поінформував, що окремим громадянам, які персонально зверталися до нього, видавали інвалідні візки та ходунки. Все обладнання надається медичним закладам і мешканцям безкоштовно. 

Повернутись Створено: 27 вересня 2016 року, 11:13 Переглядів: 851

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація