4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради переймається добробутом жителів свого виборчого округу Роздрукувати

Депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співпрабітництва Лариса Білозір на своїй сторінці у Facebook повідомила, що днями відвідала школу в своєму виборчому окрузі в селі Цибулівка Тростянецького району. Під час зустрічі з педагогічним колективом обговорили необхідність написання проектів для школи щодо енергозбереження, а також забезпечення їдальні меблями.

Також депутат повідомила, що в ході візиту оглянула сучасний мультимедійний комплекс, кошти на який було виділено з обласного бюджету за її ініціативи.

– Запропонувала писати проекти для участі в 15 Обласному  конкурсі розвитку територіальних громад, – повідомила Лариса Миколаївна.  – Зі своєї сторони пообіцяла допомогти у співфінансуванні проекту ГО «Соціальний центр МХП». Також запросила на третій форум «Кроки до розвитку громад», який ми спільно проводитемо в Тростянці 23 лютого о 9 годині.

Повернутись Створено: 13 лютого 2018 року, 16:19 Переглядів: 636

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація