03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради підтримав талановитого юнака з села Майдан Роздрукувати

Днями депутат обласної Ради Олександр Масленніков відвідав село Майдан, що у Вінницькому районі, аби зустрітись із місцевим талановитим вокалістом Богданом Ліневичем.

– Нещодавно до мене звернулась завідувач клубом Людмила Хоменко та розповіла про Богдана та його досягнення, – зазначив Олександр Масленніков. – Вона розповіла, що обдарованому хлопцеві необхідна матеріальна допомога для участі в обласного конкурсу «Таланти Вінниччини». Він із багатодітної родини, у якій виховується шестеро дітей.

Хлопцю 14 років, із яких шість займається співом у місцевому клубі під керівництвом Ірини Москалик. Восени минулого року Богдан взяв участь у відбірковому етапі обласного конкурсу «Таланти Вінниччини» і був відібраний серед багатьох претендентів до подальшої участі. Задля цього необхідно записати у студії пісню та відзняти відео. Богдан із педагогом обрали до виконання пісню «Лист солдату». Робота буде виставлена на YouTube-каналі конкурсу, де кожен зможе проголосувати за неї. Записати пісню на студії та відзняти на неї відео, справа недешева, а враховуючи ситуацію, що родина, де виховується хлопець, багатодітна, вирішили звернутись  за допомогою до депутата обласної Ради.

– Я одразу відгукнувся на прохання та привіз необхідну суму коштів, близько трьох тисяч гривень. Адже розумію як важливо, щоб талант цього юнака вчасно помітили та він отримав змогу до подальшого розвитку, – розповідає Олександр Масленніков.

Вручаючи кошти хлопцю, Олександр Георгійович побажав йому впевнено рухатись до своєї мрії, не зупинятись та наполегливо трудитись.

Повернутись Створено: 28 лютого 2019 року, 16:26 Переглядів: 325

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація