5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради підтримує місцеву творчу інтелігенцію Роздрукувати

Під час особистого прийому громадян у приймальню депутата обласної Ради Людмили Щербаківської прийшов письменник Станіслав Змерзлий. Із собою він приніс декілька примірників авторської сьомої книги під назвою «Чому кров холоне в жилах». Це своєрідний щоденник Помаранчевої Революції та Революції Гідності.

– Я брав активну участь в усіх подіях на Майдані в Києві. Думав, що будемо вільні, коли досягнемо перемоги, адже ми всі відстоювали справедливість,  волю, честь та незалежність, – сказав Станіслав Іванович.

У збірнику він зібрав багато фотографій, текстів, символів та документів, які стосуються Помаранчевої революції та Революції Гідності. Станіслав Змерзлий подарував Людмилі Щербаківській примірник книги із власним підписом та побажаннями.

 – Дуже приємно, що є люди, які брали безпосередню участь в тих подіях, і, навіть у такому віці, сподіваються, що зміни на краще ще попереду. Завжди підтримую та допомагаю місцевим митцям, письменникам і поетам у висвітленні подій, пов’язаних з Вінниччиною. Адже це наша історія, її необхідно зберегти для прийдешніх поколінь, – зазначила депутат обласної Ради Людмила Щербаківська, дякуючи автору книги.

Повернутись Створено: 10 жовтня 2017 року, 09:18 Переглядів: 603

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація