Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутат обласної Ради підтримує соціальні акції Роздрукувати

На рубежі вересня – жовтня депутат обласної Ради Геннадій Вацак взяв участь у благодійній акції «Подай руку допомоги». Він привітав ветеранів педагогічної ниви з професійним святом, а також подарував для вихованців дошкільного закладу подушки.

У Могилеві-Подільському продовжує розвиватися соціальний спецпроект, започаткований депутатом, під назвою «Вчителів «колишніх» не буває», направлений на підтримку освітян, котрі перебувають на заслуженому відпочинку, аби ті не відчували себе забутими.

Напередодні Дня працівників освіти депутат обласної Ради щороку передає їм солодощі та матеріальні заохочення. От і цього року в перший день жовтня депутат завітав з подарунками до осель ветеранів педагогічної ниви.

А для дошкільнят НВК №5, в якому колись і сам виховувався, придбав 100 подушок.

– Про заміну в нашому закладі подушок ми мріяли давно, – зізнається очільниця дошкільного підрозділу НВК №5 Оксана Яцук. – Ті, якими користувалися, вже давно втратили термін придатності. Якось так виходить, що ми купуємо дітям іграшки, посібники, білизну, а от до подушок ніяк не могли дійти – фінансів бракувало. Вони дорого коштують, тож все відкладали до кращих часів.

Кращі часи настали, про бажання працівників дошкільного закладу дізнався Геннадій Вацак і допоміг їм вирішити цю «пухову» проблему, придбавши дітям 100 «правильних подушок» – пухових та протиалергічних.

Вручаючи колективу подарунок, депутат побажав колективу успіхів у діяльності, а дітям – солодких снів.

Минулого тижня у Могилеві-Подільському в центрі міста проходила ще одна благодійна акція «Рука допомоги» на підтримку дітей з аутизмом, за ініціативи громадської організації «Погляд у майбутнє», створеної батьками, діти яких мають це захворювання.

Перед Будинком культури зібралися ті, хто підтримав добру справу. На площі співали та танцювали, організували ярмарок, всіляко долучаючи містян до заходу. Все дійство було спрямоване на привернення уваги до дітей, хворих на аутизм, на підтримку їхніх сімей та збору коштів на створення в Могилеві-Подільському соціального центру.

Підтримав захід і депутат обласної Ради Геннадій Вацак, який передав від своєї сім’ї великий набір розважальних, інтелектуальних ігор та спортивного обладнання для ігрової кімнати, аби діти могли розвиватися. Від «Кондитерського Дому «Вацак» реалізовували солодку продукцію, виручені кошти від якої також направляли у загальну скриньку допомоги.

– Організатори доброчинної акції – молодці. Вони не соромляться сказати про свої проблеми, прагнуть допомогти сім’ям з хворими дітьми, а ще – об’єднати навколо організації усіх небайдужих. Я завжди радий подати руку допомоги, – зазначив Геннадій Вацак.

Повернутись Створено: 3 жовтня 2017 року, 10:16 Переглядів: 679

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація