Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат обласної Ради підтримує соціальні акції Роздрукувати

На рубежі вересня – жовтня депутат обласної Ради Геннадій Вацак взяв участь у благодійній акції «Подай руку допомоги». Він привітав ветеранів педагогічної ниви з професійним святом, а також подарував для вихованців дошкільного закладу подушки.

У Могилеві-Подільському продовжує розвиватися соціальний спецпроект, започаткований депутатом, під назвою «Вчителів «колишніх» не буває», направлений на підтримку освітян, котрі перебувають на заслуженому відпочинку, аби ті не відчували себе забутими.

Напередодні Дня працівників освіти депутат обласної Ради щороку передає їм солодощі та матеріальні заохочення. От і цього року в перший день жовтня депутат завітав з подарунками до осель ветеранів педагогічної ниви.

А для дошкільнят НВК №5, в якому колись і сам виховувався, придбав 100 подушок.

– Про заміну в нашому закладі подушок ми мріяли давно, – зізнається очільниця дошкільного підрозділу НВК №5 Оксана Яцук. – Ті, якими користувалися, вже давно втратили термін придатності. Якось так виходить, що ми купуємо дітям іграшки, посібники, білизну, а от до подушок ніяк не могли дійти – фінансів бракувало. Вони дорого коштують, тож все відкладали до кращих часів.

Кращі часи настали, про бажання працівників дошкільного закладу дізнався Геннадій Вацак і допоміг їм вирішити цю «пухову» проблему, придбавши дітям 100 «правильних подушок» – пухових та протиалергічних.

Вручаючи колективу подарунок, депутат побажав колективу успіхів у діяльності, а дітям – солодких снів.

Минулого тижня у Могилеві-Подільському в центрі міста проходила ще одна благодійна акція «Рука допомоги» на підтримку дітей з аутизмом, за ініціативи громадської організації «Погляд у майбутнє», створеної батьками, діти яких мають це захворювання.

Перед Будинком культури зібралися ті, хто підтримав добру справу. На площі співали та танцювали, організували ярмарок, всіляко долучаючи містян до заходу. Все дійство було спрямоване на привернення уваги до дітей, хворих на аутизм, на підтримку їхніх сімей та збору коштів на створення в Могилеві-Подільському соціального центру.

Підтримав захід і депутат обласної Ради Геннадій Вацак, який передав від своєї сім’ї великий набір розважальних, інтелектуальних ігор та спортивного обладнання для ігрової кімнати, аби діти могли розвиватися. Від «Кондитерського Дому «Вацак» реалізовували солодку продукцію, виручені кошти від якої також направляли у загальну скриньку допомоги.

– Організатори доброчинної акції – молодці. Вони не соромляться сказати про свої проблеми, прагнуть допомогти сім’ям з хворими дітьми, а ще – об’єднати навколо організації усіх небайдужих. Я завжди радий подати руку допомоги, – зазначив Геннадій Вацак.

Повернутись Створено: 3 жовтня 2017 року, 10:16 Переглядів: 786

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація