Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутат обласної Ради побував з волонтерським вантажем на сході Роздрукувати

Днями з передових позицій «Айдару» та 59 Гайсинської бригади повернувся заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. Вкотре депутат разом з друзями-активістами підтримали бойових побратимів  провізією та технічним обладнанням, у якому є гостра потреба на позиціях. Про це повідомляє сайт vinnytsia.samopomich.ua.

– Для нас все це дуже важливо, адже на сьогодні хоч і не бідуємо, проте,  здебільшого, тримаємось на такій волонтерській допомозі, – каже айдарівець.

Про нещодавні великі втрати «Айдару» бійці розповідають неохоче, та біль втрати побратимів залишився в їхніх очах. Хоча самі захисники не полишають почуття гумору – жартують, співають пісні про перемогу, свято віруючи в неї.

– Необхідно щодня пам’ятати про те, що в Україні –  війна, – зазначив Ігор Хміль. – Про те, що на сторожі нашого мирного сну стоять хлопці на передовій. Ми не маємо права зрадити їм та їхнім родинам своєю бездіяльністю і байдужістю у розвитку та зростанні України. Також необхідно, першочергово, морально підтримувати захисників України. Аби вони відчували потужну і єдину силу за своїми спинами. Маємо робити все від нас можливе, аби разом прийти до перемоги.

Повернутись Створено: 25 вересня 2018 року, 17:04 Переглядів: 504

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація