03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради побував з волонтерським вантажем на сході Роздрукувати

Днями з передових позицій «Айдару» та 59 Гайсинської бригади повернувся заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. Вкотре депутат разом з друзями-активістами підтримали бойових побратимів  провізією та технічним обладнанням, у якому є гостра потреба на позиціях. Про це повідомляє сайт vinnytsia.samopomich.ua.

– Для нас все це дуже важливо, адже на сьогодні хоч і не бідуємо, проте,  здебільшого, тримаємось на такій волонтерській допомозі, – каже айдарівець.

Про нещодавні великі втрати «Айдару» бійці розповідають неохоче, та біль втрати побратимів залишився в їхніх очах. Хоча самі захисники не полишають почуття гумору – жартують, співають пісні про перемогу, свято віруючи в неї.

– Необхідно щодня пам’ятати про те, що в Україні –  війна, – зазначив Ігор Хміль. – Про те, що на сторожі нашого мирного сну стоять хлопці на передовій. Ми не маємо права зрадити їм та їхнім родинам своєю бездіяльністю і байдужістю у розвитку та зростанні України. Також необхідно, першочергово, морально підтримувати захисників України. Аби вони відчували потужну і єдину силу за своїми спинами. Маємо робити все від нас можливе, аби разом прийти до перемоги.

Повернутись Створено: 25 вересня 2018 року, 17:04
Оновлено: 25 вересня 2018 року, 17:10
Переглядів: 405

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація