9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради подарував школі акустичну систему Роздрукувати

«Щаслива дитина, де дружня родина, – міцна Україна» – свято під такою назвою днями відбулося у Бирлівській школі Бершадського району. Одним із гостей заходу був меценат школи, депутат обласної Ради Володимир Зарічанський.

– Не тільки майбутнє, але й щасливе сьогодення наших дітей – це найперше за що боремося, що намагаємося реалізувати, для чого працюємо та живемо. І шкільна родина у цьому відіграє не останню роль, – зауважив у своєму зверненні до присутніх Володимир Анатолійович. – Для того, щоб наші діти росли щасливими та здоровими, міцними та дружніми, мають бути сім’ї та родини, у яких вони виховуються. Сім’я – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство.

Депутат побажав усім залишатися стійкими духовно, міцними фізично, мудрими у прийняті будь-яких рішень, вміло відстоювати свої думки та погляди і найголовніше – бути дружніми. Він передав у користування школи сучасну акустичну систему.

На знак вдячності за постійну підтримку та допомогу від імені педагогічного та учнівського колективів Володимиру Анатолійовичу вручили подяку.

Повернутись Створено: 21 березня 2018 року, 15:46 Переглядів: 453

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація