13 травня, у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудуться засідання постійних комісій: о 12.00 – з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів, о 14.00 – з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури

 

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутат обласної Ради презентував Послу Латвії свою продукцію Роздрукувати

У Могилів-Подільському побувала офіційна делегація з Латвії на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвії в Україні Юрісом Пойкансом. Гості прибули до Вінниці та вирішили відвідати міста, з якими планують налагодити міжнародну співпрацю. З-поміж усіх міст області найбільшу зацікавленість у співпраці з латвійськими партнерами виявив Могилів-Подільський, тому іноземці виявили бажання поближче познайомитися з містом.

В ході візиту делегація відвідала Кондитерський дім «Вацак», який очолює депутат обласної Ради Геннадій Вацак. Латвійські гості високо оцінили  прогресивний рівнь виробництва, застосуванням новітніх технологій та сучасне устаткування.

- Ми не чекали, що в такому невеликому містечку може зосередитися таке сучасне виробництво, продукція якого представлена по всій Україні, - зазначив посол. - Бачимо європейський підхід до відповідального ведення бізнесу, що особливо нам імпонує.

Юріс Пойканс виявив  зацікавленість могилів-подільським кондитерським підприємством та висловив сподівання на подальше практичне економічне партнерство.

- Наш Кондитерський дім - сучасне виробництво, на якому використовуються новітні технології, не кажучи вже про обладнання, - каже депутат обласної Ради Геннадій Вацак. - Ми завжди відвідуємо різні галузеві виставки, де переймаємо кращий світовий досвід. Я переконаний, що українська продукція може і повинна на рівні конкурувати з іноземною. Зробити це можливим - наш пріоритет. Зараз ми знаходимось на організаційному етапі виходу на міжнародний рівень. Тому мені надзвичайно приємно було чути  позитивний відгук європейських колег з Латвії.

Повернутись Створено: 30 травня 2017 року, 12:51 Переглядів: 869

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація