Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат обласної Ради презентував Послу Латвії свою продукцію Роздрукувати

У Могилів-Подільському побувала офіційна делегація з Латвії на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвії в Україні Юрісом Пойкансом. Гості прибули до Вінниці та вирішили відвідати міста, з якими планують налагодити міжнародну співпрацю. З-поміж усіх міст області найбільшу зацікавленість у співпраці з латвійськими партнерами виявив Могилів-Подільський, тому іноземці виявили бажання поближче познайомитися з містом.

В ході візиту делегація відвідала Кондитерський дім «Вацак», який очолює депутат обласної Ради Геннадій Вацак. Латвійські гості високо оцінили  прогресивний рівнь виробництва, застосуванням новітніх технологій та сучасне устаткування.

- Ми не чекали, що в такому невеликому містечку може зосередитися таке сучасне виробництво, продукція якого представлена по всій Україні, - зазначив посол. - Бачимо європейський підхід до відповідального ведення бізнесу, що особливо нам імпонує.

Юріс Пойканс виявив  зацікавленість могилів-подільським кондитерським підприємством та висловив сподівання на подальше практичне економічне партнерство.

- Наш Кондитерський дім - сучасне виробництво, на якому використовуються новітні технології, не кажучи вже про обладнання, - каже депутат обласної Ради Геннадій Вацак. - Ми завжди відвідуємо різні галузеві виставки, де переймаємо кращий світовий досвід. Я переконаний, що українська продукція може і повинна на рівні конкурувати з іноземною. Зробити це можливим - наш пріоритет. Зараз ми знаходимось на організаційному етапі виходу на міжнародний рівень. Тому мені надзвичайно приємно було чути  позитивний відгук європейських колег з Латвії.

Повернутись Створено: 30 травня 2017 року, 12:51 Переглядів: 740

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація