Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутат обласної Ради презентував Послу Латвії свою продукцію Роздрукувати

У Могилів-Подільському побувала офіційна делегація з Латвії на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвії в Україні Юрісом Пойкансом. Гості прибули до Вінниці та вирішили відвідати міста, з якими планують налагодити міжнародну співпрацю. З-поміж усіх міст області найбільшу зацікавленість у співпраці з латвійськими партнерами виявив Могилів-Подільський, тому іноземці виявили бажання поближче познайомитися з містом.

В ході візиту делегація відвідала Кондитерський дім «Вацак», який очолює депутат обласної Ради Геннадій Вацак. Латвійські гості високо оцінили  прогресивний рівнь виробництва, застосуванням новітніх технологій та сучасне устаткування.

- Ми не чекали, що в такому невеликому містечку може зосередитися таке сучасне виробництво, продукція якого представлена по всій Україні, - зазначив посол. - Бачимо європейський підхід до відповідального ведення бізнесу, що особливо нам імпонує.

Юріс Пойканс виявив  зацікавленість могилів-подільським кондитерським підприємством та висловив сподівання на подальше практичне економічне партнерство.

- Наш Кондитерський дім - сучасне виробництво, на якому використовуються новітні технології, не кажучи вже про обладнання, - каже депутат обласної Ради Геннадій Вацак. - Ми завжди відвідуємо різні галузеві виставки, де переймаємо кращий світовий досвід. Я переконаний, що українська продукція може і повинна на рівні конкурувати з іноземною. Зробити це можливим - наш пріоритет. Зараз ми знаходимось на організаційному етапі виходу на міжнародний рівень. Тому мені надзвичайно приємно було чути  позитивний відгук європейських колег з Латвії.

Повернутись Створено: 30 травня 2017 року, 12:51 Переглядів: 684

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація