Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутат обласної Ради привітав із 90-річчям жителя села Бохоники Роздрукувати

Із 90-річним ювілеєм жителя села Бохоники Вінницького району Івана Гаврилюка привітали депутат обласної Ради Олександр Масленніков, голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михало Демченко, а також депутати районної ради. Іван Макарович Гаврилюк – останній у селі учасник бойових дій Другої світової війни.   За плечима ювіляра довгий і тернистий життєвий шлях. Народився Іван Макарович у Бохониках, батько його після революції  очолював комітет незаможних селян. Хлопець закінчив місцеву семирічку. Потім  на початку 1945 року був призваний до лав Червоної Армії.

Коли закінчилася Друга світова війна, ще протягом семи років проходив службу в армії, отримав два поранення, контузію. Затим, аж до виходу на заслужений відпочинок, Іван Макарович служив у внутрішніх військах МВС. Багато років був знаним бджолярем та тримав чималу пасіку. Разом із дружиною народили та виховали двох дітей, але, на жаль, жінка вже давно померла, а діти виросли та живуть своїм життям. Вже протягом тридцяти п’яти років ветеран живе із другою дружиною Ольгою, якій, за його словами, і завдячує своїм довголіттям.

Із усмішкою та радістю приймав подарунки, квіти та вітання Іван Гаврилюк. Гості цікавились секретом довголіття ювіляра та добрим самопочуттям у 90-річному віці.

– Моє щастя та мій головний секрет - це моя дружина  Ольга. Завдячуючи її турботі та піклуванню, сьогодні зустрічаю таких шанованих гостей, – розповів Іван Макарович. – Як казав Тарас Шевченко: «Хоч тяжко жити, але хочеться».

Гості вручили подарунок та щиро побажали іменинникові міцного здоров’я,  щастя, радості, наснаги, тепла і затишку в родинному колі, благополуччя та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої. А також зичили відзначати у колі рідних і друзів ще й 100-річчя.

Депутат обласної Ради Олександр Масленніков зауважив, що не міг не завітати до поважного ювіляра.

– Нехай здоров’я та сили не залишають Вас, а душевна молодість і теплота зігрівають на життєвому шляху, допомагаючи пережити всі труднощі разом із Вашою другою половинкою, – сказав Олександр Георгійович вітаючи ювіляра. – Живіть на радість одне одному ще багато років. Нехай добрі спогади приходять частіше, ніж погані. Ваш життєвий досвід цінний для нас.

Розчулений увагою присутніх ветеран і на адресу гостей висловив побажання та теплі слова вдячності.

За матеріалами Вінницької регіональної газети «Подільська зоря»

Повернутись Створено: 28 серпня 2017 року, 11:22 Переглядів: 981

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація