Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат обласної Ради привітав із святом працівників культури Роздрукувати

Напередодні свята працівників культури та аматорів народного мистецтва, яке святкується в Україні 9 листопада, депутат обласної Ради Володимир Зарічанський завітав до Соболівського сільського Будинку культури Теплицького району та привітав із прийдешнім професійним святом колектив. До свята підготували прем’єрну виставу С. Васильченка «На перші гулі».  

– Гра акторів просто заворожувала, ніби переносишся із глядацької зали до реальних подій. Зрозуміло, що за легкістю сприйняття вистави стоїть важка та клопітка робота, як режисера театру Людмили Терещук так і самих акторів, – зазначив Володимир Анатолійович.

Подякував за багаторічну сумлінну працю, збереження культурної спадщини, популяризацію народної творчості, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята вручив народному аматорському драматичному колективу подяку та подарунки.

– Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях, – побажав творчому колективу Володимир Зарічаниський. –  Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Рік створення театру – 1918, тому для Соболівського СБК наступний рік буде ювілейним.

– Мабуть це єдине село, яке має свою столітню історію театру, – каже Володимир Анатолійович.

П’єси у ті часи ставили у приміщенні, яке слугувало клубом і розташовувалося на подвір’ї місцевої школи №2, потім перебралися у закритий костел, який довгий час теж був клубною установою. Здійснював  постановки у ті часи ветеринарний лікар села Леонід Маркіянович Чернявський.

Повернутись Створено: 7 листопада 2017 року, 11:34 Переглядів: 1027

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація