Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутат обласної Ради привітав із святом працівників культури Роздрукувати

Напередодні свята працівників культури та аматорів народного мистецтва, яке святкується в Україні 9 листопада, депутат обласної Ради Володимир Зарічанський завітав до Соболівського сільського Будинку культури Теплицького району та привітав із прийдешнім професійним святом колектив. До свята підготували прем’єрну виставу С. Васильченка «На перші гулі».  

– Гра акторів просто заворожувала, ніби переносишся із глядацької зали до реальних подій. Зрозуміло, що за легкістю сприйняття вистави стоїть важка та клопітка робота, як режисера театру Людмили Терещук так і самих акторів, – зазначив Володимир Анатолійович.

Подякував за багаторічну сумлінну працю, збереження культурної спадщини, популяризацію народної творчості, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята вручив народному аматорському драматичному колективу подяку та подарунки.

– Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях, – побажав творчому колективу Володимир Зарічаниський. –  Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Рік створення театру – 1918, тому для Соболівського СБК наступний рік буде ювілейним.

– Мабуть це єдине село, яке має свою столітню історію театру, – каже Володимир Анатолійович.

П’єси у ті часи ставили у приміщенні, яке слугувало клубом і розташовувалося на подвір’ї місцевої школи №2, потім перебралися у закритий костел, який довгий час теж був клубною установою. Здійснював  постановки у ті часи ветеринарний лікар села Леонід Маркіянович Чернявський.

Повернутись Створено: 7 листопада 2017 року, 11:34 Переглядів: 910

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація