Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради привітав солдатів військової частини 3008 Роздрукувати

Для привітання наших захисників із Днем захисника України депутат обласної Ради Олександр Крученюк взяв участь в урочистих заходах військової частини 3008 Національної гвардії України.

Святкування відбулося на базі Вінницького транспортного коледжу. Присутніми були керівник військової частини 3008, полковник Сергій Мамченко, директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко, військові ветерани, солдати та гості свята.

Перед урочистою частиною хвилиною мовчання вшанували воїнів, які героїчно загинули виконуючи свій військовий обов’язок.

- Для мене велика честь бути сьогодні бути тут та привітати вас усіх від імені обласної Ради, депутатського корпусу та від себе особисто, з цим величним святом, - звернувся з вітальним словом Олександр Крученюк. – Так сталося, що саме на нашу долю випало захищати незалежність та суверенність нашої молодої держави. Так сталося, що саме на наші плечі лягло захищати східні кордони від амбіцій Кремля. Завдяки вам, шановні захисники, палає іскра патріотизму та впевненості в майбутньому. У переддень цього свята хотів би побажати, аби свята Богородиця покрила вас пилиною доброти, мудрості і впевненості в майбутньому, щоб у ваших серцях ніколи не згасала іскра козацького духу та сили. Низький уклін вам, шановні захисники, і мирного нам усім неба над головою.

Грамоти обласної Ради та обласної державної адміністрації вручили кращим військовослужбовцям військової частини 3008.

Святковими піснями захисників вітали молодіжні аматорські танцювальні та вокальні колективи. Привітати захисників завітали також діти з підшефного дитсадка, які вручили солдатам свої малюнки та повітряні кульки.    

 

Повернутись Створено: 13 жовтня 2016 року, 14:39 Переглядів: 810

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація