Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутат обласної Ради привітав вихованців дитячих садочків Роздрукувати

Із новорічно-різдвяними святами найменших мешканців свого виборчого округу –вихованців дитячих садків привітав депутат обласної Ради Сергій Кривешко. Радо зустрічали гостя у Писарівському ДНЗ «Лісова казка», який очолює Майя Власюк.

– Щиро дякуємо Сергію Сергійовичу за солодкі подарунки, презентовані нашим вихованцям, за співпрацю та постійну підтримку нашої громади, – зазначила директор Писарівського дошкільного закладу.

Також відвідав Сергій Кривешко і Комарівський НВК – ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ. Директор навчального закладу Віктор Мураховський від імені діток та батьківської громади подякував депутату за гостинці.

У Сокиринецькому садочку вихованці на чолі із керівником Оленою Кіщук також висловлювали слова вдячності та надії на подальшу співпрацю.

Малеча із Хижинецького ДНЗ «Золотий ключик», який очолює Людмила Мазуренко, так само потішились солодкими подарунками.

Не оминув увагою Сергій Сергійович дітей і з Вінницьких Хуторів, завітавши до місцевого навчально-виховного комплексу, де готуються до шкільного життя найменші мешканці громади.

Гостинці від обласного депутата отримали хлопчики та дівчатка із м. Вінниці, зокрема, вихованці ДНЗ №6 «Шоколадка», ДНЗ №14 «Дзвіночок» та ДНЗ №77 «Сонечко».

 

Джерело: Вінницька регіональна газета «Подільська зоря»

Повернутись Створено: 23 січня 2017 року, 12:01 Переглядів: 860

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація