4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради привітав вихованців дитячих садочків Роздрукувати

Із новорічно-різдвяними святами найменших мешканців свого виборчого округу –вихованців дитячих садків привітав депутат обласної Ради Сергій Кривешко. Радо зустрічали гостя у Писарівському ДНЗ «Лісова казка», який очолює Майя Власюк.

– Щиро дякуємо Сергію Сергійовичу за солодкі подарунки, презентовані нашим вихованцям, за співпрацю та постійну підтримку нашої громади, – зазначила директор Писарівського дошкільного закладу.

Також відвідав Сергій Кривешко і Комарівський НВК – ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ. Директор навчального закладу Віктор Мураховський від імені діток та батьківської громади подякував депутату за гостинці.

У Сокиринецькому садочку вихованці на чолі із керівником Оленою Кіщук також висловлювали слова вдячності та надії на подальшу співпрацю.

Малеча із Хижинецького ДНЗ «Золотий ключик», який очолює Людмила Мазуренко, так само потішились солодкими подарунками.

Не оминув увагою Сергій Сергійович дітей і з Вінницьких Хуторів, завітавши до місцевого навчально-виховного комплексу, де готуються до шкільного життя найменші мешканці громади.

Гостинці від обласного депутата отримали хлопчики та дівчатка із м. Вінниці, зокрема, вихованці ДНЗ №6 «Шоколадка», ДНЗ №14 «Дзвіночок» та ДНЗ №77 «Сонечко».

 

Джерело: Вінницька регіональна газета «Подільська зоря»

Повернутись Створено: 23 січня 2017 року, 12:01 Переглядів: 928

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація