24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутат обласної Ради привітав вихованців дитячих садочків Роздрукувати

Із новорічно-різдвяними святами найменших мешканців свого виборчого округу –вихованців дитячих садків привітав депутат обласної Ради Сергій Кривешко. Радо зустрічали гостя у Писарівському ДНЗ «Лісова казка», який очолює Майя Власюк.

– Щиро дякуємо Сергію Сергійовичу за солодкі подарунки, презентовані нашим вихованцям, за співпрацю та постійну підтримку нашої громади, – зазначила директор Писарівського дошкільного закладу.

Також відвідав Сергій Кривешко і Комарівський НВК – ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ. Директор навчального закладу Віктор Мураховський від імені діток та батьківської громади подякував депутату за гостинці.

У Сокиринецькому садочку вихованці на чолі із керівником Оленою Кіщук також висловлювали слова вдячності та надії на подальшу співпрацю.

Малеча із Хижинецького ДНЗ «Золотий ключик», який очолює Людмила Мазуренко, так само потішились солодкими подарунками.

Не оминув увагою Сергій Сергійович дітей і з Вінницьких Хуторів, завітавши до місцевого навчально-виховного комплексу, де готуються до шкільного життя найменші мешканці громади.

Гостинці від обласного депутата отримали хлопчики та дівчатка із м. Вінниці, зокрема, вихованці ДНЗ №6 «Шоколадка», ДНЗ №14 «Дзвіночок» та ДНЗ №77 «Сонечко».

 

Джерело: Вінницька регіональна газета «Подільська зоря»

Повернутись Створено: 23 січня 2017 року, 12:01 Переглядів: 836

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація