5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради провела особистий прийом громадян Роздрукувати

Під час особистого прийому громадян, який провела депутат обласної Ради Людмила Щербаківська, до неї звернулася жінка похилого віку із проханням допомогти їй у проведенні ремонту в однокімнатній квартирі.

Виявилося, що вінничанка має інвалідність І групи по зору. Чоловік у неї давно помер, як і два сини, один з яких, Олег Грощенко, загинув під час участі в антитерористичній операції у травні 2017 року. Жодного із членів родини, хто би міг допомогти жінці зробити ремонт, вже немає в живих. До вирішення цієї проблеми долучився також депутат облради, голова міжфракційного депутатського об’єднання «Сприяння розвитку громад» Владислав Рой. Він пообіцяв у найшвидший термін допомогти жінці та надати матеріальну допомогу з депутатського фонду.

– Дуже шкода, що у людей є такі проблеми. Я не уявляю, щоб у будь-якій європейській державі мати героя, полеглого на війні, яка має інвалідність, ходила б на прийом до депутатів і просила бодай якоїсь допомоги у ремонті її однокімнатної квартири. Цим повинні займатися спеціальні контролюючі органи. Більше того – вони самі повинні прийти до цієї жінки і запропонувати зробити їй ремонт у квартирі за державний рахунок. Будемо вирішувати це питання, – прокоментувала депутат обласної Ради Людмила Щербаківська.

Повернутись Створено: 19 березня 2018 року, 10:59 Переглядів: 519

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація