Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутат обласної Ради провів низку зустрічей у Тростянецькому районі Роздрукувати

Наприкінці минулого тижня депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур здійснив низку робочий візитів у окремі населенні пункти Вінниччини. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Зокрема, відвідав Ободівську школу-інтернат, що розташована на території колишнього маєтку Собанських Тростянецького району.

– Сьогодні у школі навчається 112 учнів. Головна мета якої – задоволення потреб дітей з вадами розумового розвитку у отриманні загальної середньої освіти, наданні соціальної допомоги та реабілітації, – розповідає Геннадій Мазур. – Під час візиту ознайомився  з матеріально-технічною базою закладу та одразу вдалося знайти можливість щодо фінансування, а в подальшому будемо вирішувати питання стосовно заміни вікон фасаду центрального корпусу.

Також, в рамках робочої поїздки Геннадій Мазур разом з депутатом обласної Ради Жанною Дмитренко, заступниками голів районних рад Тростянецького, Бершадського та Чечельницького районів, а також сільськими головами сіл Гордіївка, Тростянчик, Олександрівка, Нова Ободівка, Верхівка, Торканівка, Цибулівка, Ободівка Тростянецького району й Каташин, Бондурівка Чечельницького району знайомилися з роботою Ободівської територіальної громади. Приєдналися також представники з смт Крижопіль.

Цього ж дня на базі Ободівської територіальної громади та спільно із Центром розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» провели семінар на тему: «Співробітництво територіальних громад, як основа сталого економічного розвитку».

– Велика подяка Ободівському сільському голові Костянтину Ременюку та працівникам сільської ради за організацію чудового семінару.

Також ознайомився із перспективою відновлення роботи комунального закладу «Дитячо-юнацький-фізкультурний заклад оздоровлення та відпочинку «Подільська казка», що в селі Ободівка Тростянецького району.

– Коли заклад запрацює, це вирішить проблеми щодо оздоровлення, відпочинку та фізичного розвитку дітей. Про напрацювання та алгоритм вирішення цього питання говорили з органами місцевого самоврядування, місцевої виконавчої влади, агровиробниками та бізнесом, – розповів Геннадій Мазур.

– Цей комунальний заклад є основним завданням Ободівської сільської ради, який відповідно до Конвенції про права дитини, Всесвітньої декларації про забезпечення виживання, захисту і розвитку дітей, Конституції України, Бюджетного кодексу України та до низки інших відповідних законів України, має за мету вирішення питань розвитку рекреаційної сфери задля оздоровлення та відпочинку дітей, – каже Ободівський сільський голова Костянтин Ременюк. – Спільно з Цибулівською, Торканівською, Новоободівською, Верхівською, Гордіївською, Олександрівською, Каташинською та Бондурівською сільськими радами домовились про реалізацію спільного проекту в рамках міжмуніціпальної співпраці – «Подільська казка - підґрунтя розвитку рекреаційної сфери – основи концепції оздоровлення та відпочинку дітей.  

Також цього ж дня, для учнів першого класу Тростянчицької загальноосвітньої школи Тростянецького району Геннадій Мазур презентував нову сучасну шкільну дошку.

Повернутись Створено: 22 квітня 2019 року, 14:47 Переглядів: 533

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація