Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутат обласної Ради провів низку зустрічей у Тростянецькому районі Роздрукувати

Наприкінці минулого тижня депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур здійснив низку робочий візитів у окремі населенні пункти Вінниччини. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Зокрема, відвідав Ободівську школу-інтернат, що розташована на території колишнього маєтку Собанських Тростянецького району.

– Сьогодні у школі навчається 112 учнів. Головна мета якої – задоволення потреб дітей з вадами розумового розвитку у отриманні загальної середньої освіти, наданні соціальної допомоги та реабілітації, – розповідає Геннадій Мазур. – Під час візиту ознайомився  з матеріально-технічною базою закладу та одразу вдалося знайти можливість щодо фінансування, а в подальшому будемо вирішувати питання стосовно заміни вікон фасаду центрального корпусу.

Також, в рамках робочої поїздки Геннадій Мазур разом з депутатом обласної Ради Жанною Дмитренко, заступниками голів районних рад Тростянецького, Бершадського та Чечельницького районів, а також сільськими головами сіл Гордіївка, Тростянчик, Олександрівка, Нова Ободівка, Верхівка, Торканівка, Цибулівка, Ободівка Тростянецького району й Каташин, Бондурівка Чечельницького району знайомилися з роботою Ободівської територіальної громади. Приєдналися також представники з смт Крижопіль.

Цього ж дня на базі Ободівської територіальної громади та спільно із Центром розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» провели семінар на тему: «Співробітництво територіальних громад, як основа сталого економічного розвитку».

– Велика подяка Ободівському сільському голові Костянтину Ременюку та працівникам сільської ради за організацію чудового семінару.

Також ознайомився із перспективою відновлення роботи комунального закладу «Дитячо-юнацький-фізкультурний заклад оздоровлення та відпочинку «Подільська казка», що в селі Ободівка Тростянецького району.

– Коли заклад запрацює, це вирішить проблеми щодо оздоровлення, відпочинку та фізичного розвитку дітей. Про напрацювання та алгоритм вирішення цього питання говорили з органами місцевого самоврядування, місцевої виконавчої влади, агровиробниками та бізнесом, – розповів Геннадій Мазур.

– Цей комунальний заклад є основним завданням Ободівської сільської ради, який відповідно до Конвенції про права дитини, Всесвітньої декларації про забезпечення виживання, захисту і розвитку дітей, Конституції України, Бюджетного кодексу України та до низки інших відповідних законів України, має за мету вирішення питань розвитку рекреаційної сфери задля оздоровлення та відпочинку дітей, – каже Ободівський сільський голова Костянтин Ременюк. – Спільно з Цибулівською, Торканівською, Новоободівською, Верхівською, Гордіївською, Олександрівською, Каташинською та Бондурівською сільськими радами домовились про реалізацію спільного проекту в рамках міжмуніціпальної співпраці – «Подільська казка - підґрунтя розвитку рекреаційної сфери – основи концепції оздоровлення та відпочинку дітей.  

Також цього ж дня, для учнів першого класу Тростянчицької загальноосвітньої школи Тростянецького району Геннадій Мазур презентував нову сучасну шкільну дошку.

Повернутись Створено: 22 квітня 2019 року, 14:47 Переглядів: 610

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація