29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутат обласної Ради спілкувався із громадою Тростянецького району Роздрукувати

Минулого тижня депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур здійснив робочий візит до Тростянецького району. Зокрема, відвідав села Торканівка, Нова Ободівка та Ободівка. Про це Геннадій Федорович повідомив на своїй сторінці у Facebook.  

В ході робочої поїздки Геннадій Федорович відвідав Торканівську загальноосвітню школу та ознайомився із умовами навчання та виховання школярів,  а також поспілкувався із педагогічним колективом щодо матеріально-технічного забезпечення школи, освітніх програм та досягнень школи. Говорили і про проблеми, які потрібно вирішувати, аби діти мали комфортні умови у навчанні.

–  Одразу вирішив питання в придбані сучасних меблів та сучасної дошки для першого класу, – сказав Геннадій Мазур.

Окрім візиту до Торканівської школи депутат обласної Ради зустрівся із колишнім керівником місцевого господарства ім. Чкалова Іваном Зозулею, який все своє життя віддав людям, господарству та рідному селу.

Колись за господарством, яке очолював Іван Зозуля було закріплено 3261 га землі. Виробничий напрям — рослинницько-тваринницький, також було розвинуто садівництво й виноградарство.

Свого часу Іван Маркович приділяв значну увагу розвитку соціальної сфери села: клуб, школа, дитячий садочок, фельдшерсько-акушерський пункт, церква.

– Сьогодні за браком коштів у місцевому бюджеті та через напружені стосунки місцевих орендарів землі із громадою,  людям доводиться надіятися лише на власні сили та знаходити шляхи залучення позабюджетних коштів, – коментує Геннадій Мазур. – Велика вдячність сільському голові Тамарі Каук, що вирішує проблемні питання, які сьогодні стоять перед громадою.

Цього ж дня Геннадій Мазур із подарунками завітав до Новоободівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

– Від того, як ми виховуємо дітей, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить майбутнє нашої країни, – каже депутат обласної Ради.

Висловив вдячність сільському голові села Нова Ободівка Ніні Мороз та директору школи Миколі Роздорожному за їхню продуктивну співпрацю щодо виховання молодого покоління справжніх українців.

Відвідав і Ободівську територіальну громаду та поспілкувався із сільським головою Костянтином Ременюком щодо питань, які потребують нагального вирішення. Зокрема, необхідність реконструкції дитячо-юнацького фізкультурного закладу оздоровлення та відпочинку «Подільська казка» і закінчення будівництва футбольного поля з штучним покриттям у цьому навчальному закладі, реконструкція приміщення лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, капітальний ремонт Меморіального комплексу жертв Голокосту, продовження упорядкування Ободівського парку, очистка від намулів ділянки русла річки Берладинка та її притоки, а також багато інших важливих питань.

Повернутись Створено: 25 березня 2019 року, 14:37 Переглядів: 839

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація