Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат обласної Ради сприяє відродженню класичного та тайського боксу на Шаргородщині Роздрукувати

У Шаргородському районі при школах діють спортивні секції, в яких усі охочі можуть освоїти мистецтво класичного та тайського боксу. Відкриття шкіл у цьому районі стало можливим, зокрема, і завдяки фінансуванню депутата обласної Ради Вадима Соляника та його брата Артема Соляника. Брати вирішили власним коштом відродити ці види спорту на Шаргородщині.

Уже понад п'ять років вони не лише фінансують та підтримують спортивні секції в Шаргороді та селі Рахни-Лісові, але й пропагують його на найвищому рівні.

– Ще змалечку я почав займатись спортом, а коли почув, що в нас у школі набирають охочих займатися дзюдо та самбо, попросив батьків записати й мене. Нас у родині троє братів і всі ми займаємося спортом, – розповідає депутат обласної Ради Вадим Соляник. – В останні роки ми спостерігали, як спорт занепадає. Нам було дуже важко, оскільки фінансування для поїздок на змагання не було, доводилось збирати кошти по копійці, аби відвідати чемпіонат України. І така ситуація була всюди. При колосальному спортивному потенціалу просто не створюють належних умов для розвитку. 

На сьогодні Вадим та Артем Соляники продовжують активно займатись спортом. Окрім того, Вадим є президентом Федерації боротьби самбо у Вінницькій області, а Артем Соляник - президентом Вінницької федерації з тайського боксу. 

 – Будучи студентами ми мріяли, аби спорт у Шаргородському районі розвивався, - продовжує Вадим Сергійович. -  Пройшов час і ми вирішили втілити свої мрії в життя. Усе почалося з малого – ми допомогли кандидату в майстри спорту з таїландського боксу Володимиру Мудрику, який на той час уже відкрив секцію з цього виду спорту, покращити матеріально-технічну базу в залі, де займались з дітьми. Далі разом з братом створили федерацію й почали допомагати їм в участі в змаганнях на різних рівнях.

У ДЮСШ м. Шаргород діє секція боксу, активно розвивається створена команда з футболу та міні-футболу, продовжує розвиватись тайський бокс. 

– Найважче було розпочати, – згадує Вадим Соляник. – Головною проблемою були лише фінанси. Для того, аби створити належні умови для занять спортом, одного лише інвентарю мало. – Доводилось вирішувати безліч питань, пов'язаних з теплом у зимовий період, відновленням стану кімнат, які були у аварійному стані, заміною вікон та багато іншого. Потім почали закуповувати професійний спортивний інвентар, і вже сьогодні, зокрема, в місті Шаргороді, ми маємо два професійних боксерських ринги.  

Протягом останніх років у Шаргороді провели кілька Всеукраїнських турнірів з тайського боксу.  

 – Допомагати спортсменам – моє особисте бажання. Окрім розвитку спорту на рідній Шаргородщині, активно намагаюсь допомагати спортсменам і в інших районах області. Питань та проблем багато: грошові внески для участі у всеукраїнських змаганнях, організація турнірів, призи, кубки.... Але найважливішим та найпріоритетнішим для мене залишається участь юних спортсменів у міжнародних змаганнях, – розповів Вадим Соляник.

За матеріалами інтренет-видання «vlasno.info»

Повернутись Створено: 16 листопада 2017 року, 17:28 Переглядів: 577

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація