5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради став співорганізатором фестивалю «Ободівка – мелодійний край Поділля» Роздрукувати

Днями депутат обласної Ради Геннадій Мазур відвідав Тростянецький район та взяв участь в регіональному фестивалі народної творчості «Ободівка – мелодійний край Поділля». Геннадій Федорович виступив співорганізатором свята  та надав фінансову допомогу для його проведення.

– Знову ободівський парк наповнився дитячими голосами. Нам вдалося знайти можливість і відновити проведення фестивалю, – написав Геннадій Мазур на своїй сторінці у Facebook. – У фестивалі взяли участь більше 200 дітей з різних колективів шести районів області. Гостями фестивалю були народний артист України Станіслав Городинський та заслужений артист України Олексій Ричко.

Також Геннадій Федорович зазначив, що цей фестиваль має всі шанси набути статусу обласного та висловив надію, що у 2020 році фестиваль  «Ободівка – мелодійний край Поділля» матиме більші масштаби.

До організації свята також долучилися Ободівський сільський голова Костянтин Ременюк та працівники місцевого Будинку культури.

Повернутись Створено: 20 травня 2019 року, 15:56 Переглядів: 723

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація