Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат обласної Ради Світлана Сулімова взяла участь у парламентських слуханнях Роздрукувати

У Верховній Раді України відбулись парламентські слухання на тему «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Проблеми і дієві механізми їх вирішення».

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ігор Калєтнік, відкриваючи засідання, наголосив на важливості питання забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. За його словами, розв'язання цієї нагальної проблеми є невід'ємною складовою державної політики, а також частиною міжнародних зобов'язань України.

       Не менш важливим, на його думку, є представництво жінок в органах влади та політиці. Реальним виміром удосконалення законодавства у сфері гендерної рівності в Україні має стати збільшення участі жінок у суспільно-політичному житті країни, їх представництва у бізнесі та органах державної влади всіх рівнів.

  Під час парламентських слухань виступили: Заступник Міністра соціальної політики Лідія Дроздова, Голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Валерій Пацкан, Координатор системи ООН в Україні Алессандра Тісо,  народні депутати Віталій Кличко, Олена Кондратюк, Ганна Герман, Ольга Борита, Едуард Леонов, Ірина Луценко, Ірина Геращенко, Микола Томенко, Ольга Левченко. На слуханнях також виступили представники міжнародних та громадських організацій.

      Світлана Сулімова -  депутат Вінницької обласної Ради,  член Комітету АМУ з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок      у своєму виступі наголосила на  важливості розробки ґендерних портретів і врахування їх результатів у стратегіях місцевого економічного розвитку та надала ряд пропозицій щодо попередження і подолання насильства.  Також запропонувала  зміни до законодавства щодо дистанційної освіти та роботи.

       Перший заступник Голови Верховної Ради України Ігор Калєтнік, підбиваючи підсумки, зазначив, що ці парламентські слухання вкотре підтвердили громадську активність, послідовну та принципову позицію експертного середовища. За його словами, саме ці фактори здатні багато в чому посприяти пошуку нових сучасних рішень багатьох актуальних та назрілих суспільних проблем. 

Повернутись Створено: 24 жовтня 2013 року, 11:41 Переглядів: 770

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація