29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутат обласної Ради Світлана Сулімова взяла участь у парламентських слуханнях Роздрукувати

У Верховній Раді України відбулись парламентські слухання на тему «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Проблеми і дієві механізми їх вирішення».

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ігор Калєтнік, відкриваючи засідання, наголосив на важливості питання забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. За його словами, розв'язання цієї нагальної проблеми є невід'ємною складовою державної політики, а також частиною міжнародних зобов'язань України.

       Не менш важливим, на його думку, є представництво жінок в органах влади та політиці. Реальним виміром удосконалення законодавства у сфері гендерної рівності в Україні має стати збільшення участі жінок у суспільно-політичному житті країни, їх представництва у бізнесі та органах державної влади всіх рівнів.

  Під час парламентських слухань виступили: Заступник Міністра соціальної політики Лідія Дроздова, Голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Валерій Пацкан, Координатор системи ООН в Україні Алессандра Тісо,  народні депутати Віталій Кличко, Олена Кондратюк, Ганна Герман, Ольга Борита, Едуард Леонов, Ірина Луценко, Ірина Геращенко, Микола Томенко, Ольга Левченко. На слуханнях також виступили представники міжнародних та громадських організацій.

      Світлана Сулімова -  депутат Вінницької обласної Ради,  член Комітету АМУ з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок      у своєму виступі наголосила на  важливості розробки ґендерних портретів і врахування їх результатів у стратегіях місцевого економічного розвитку та надала ряд пропозицій щодо попередження і подолання насильства.  Також запропонувала  зміни до законодавства щодо дистанційної освіти та роботи.

       Перший заступник Голови Верховної Ради України Ігор Калєтнік, підбиваючи підсумки, зазначив, що ці парламентські слухання вкотре підтвердили громадську активність, послідовну та принципову позицію експертного середовища. За його словами, саме ці фактори здатні багато в чому посприяти пошуку нових сучасних рішень багатьох актуальних та назрілих суспільних проблем. 

Повернутись Створено: 24 жовтня 2013 року, 11:41 Переглядів: 877

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація