Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради, учасник АТО зустрівся зі школярами Роздрукувати

На запрошення директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Стражгорода Теплицького району Анатолія Ніколайчука депутат обласної Ради, секретар постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Василь Сколотяний відвідав навчальний заклад. Він поспілкувався з учнями та розповів їм про події, що відбуваються на Сході України.

– Як безпосередній учасник неоголошеної війни, зустрічаючись з підростаючим поколінням, намагаюсь передати їм почуття патріотизму та національної ідентичності, адже завдяки правильному вихованню в дошкільних та шкільних навчальних закладах ми матимемо сильне духом покоління. Прийшов саме той час, коли ми, учасники історичних подій, які відбуваються в країні, зобов’язані якнайбільше часу приділяти молоді, – прокоментував Василь Сколотяний. – Як приклад, нещодавно з ініціативи Теплицького відокремленого підрозділу «Всеукраїнської спілки УБД та волонтерів АТО», який я очолюю, у Теплицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 відбулись військово-патріотичні змагання. Такі заходи є дуже необхідними для школярів, адже вони виховують, дисциплінують та піднімають український дух.

Після спілкування зі школярами загальноосвітньої Стражгородської школи І-ІІ ступенів та урочистого концерту присутні на зустрічі зробили спільне фото на пам’ять.

Повернутись Створено: 15 грудня 2017 року, 12:39 Переглядів: 585

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація