Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради Василь Сколотяний допомагає учасникам АТО в реалізації їхніх законних прав Роздрукувати

Депутат обласної Ради, секретар постійної комісії з питань  учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Василь Сколотяний провів прийом громадян у Теплицькому районі.

Під час прийому до нього звернувся мешканець села Соболівки Михайло Бичок з клопотанням щодо отримання земельних ділянок двом синам, які наразі є учасниками бойових дій та перебувають в зоні антитерористичної операції.

Михайло Олексійович тричі обирався Соболівським сільським головою. Після початку антитерористичної операції на Сході України він звернувся до керівництва району щодо резервування єдиним масивом земельної ділянки площею 26 гектарів для учасників АТО. Але земля була надана в користування новоутвореному фермерському господарству.

– Так, дійсно, з територіальної громади під час хвиль мобілізації було призвано 16 чоловік. Більшість з них ще не використали пільгове право на отримання земельних ділянок. Тому, як діючий депутат облради та секретар постійної комісії, допомагаю учасникам антитерористичної операції в реалізації їхніх законних прав, – прокоментував Василь Сколотяний.

Згідно з Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту» статтею 12 передбачені пільги учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них. Одним з пунктів зазначено першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

Повернутись Створено: 26 вересня 2017 року, 16:44
Оновлено: 26 вересня 2017 року, 15:30
Переглядів: 775

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація