Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутат обласної Ради Василь Сколотяний допомагає учасникам АТО в реалізації їхніх законних прав Роздрукувати

Депутат обласної Ради, секретар постійної комісії з питань  учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Василь Сколотяний провів прийом громадян у Теплицькому районі.

Під час прийому до нього звернувся мешканець села Соболівки Михайло Бичок з клопотанням щодо отримання земельних ділянок двом синам, які наразі є учасниками бойових дій та перебувають в зоні антитерористичної операції.

Михайло Олексійович тричі обирався Соболівським сільським головою. Після початку антитерористичної операції на Сході України він звернувся до керівництва району щодо резервування єдиним масивом земельної ділянки площею 26 гектарів для учасників АТО. Але земля була надана в користування новоутвореному фермерському господарству.

– Так, дійсно, з територіальної громади під час хвиль мобілізації було призвано 16 чоловік. Більшість з них ще не використали пільгове право на отримання земельних ділянок. Тому, як діючий депутат облради та секретар постійної комісії, допомагаю учасникам антитерористичної операції в реалізації їхніх законних прав, – прокоментував Василь Сколотяний.

Згідно з Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту» статтею 12 передбачені пільги учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них. Одним з пунктів зазначено першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

Повернутись Створено: 26 вересня 2017 року, 16:44
Оновлено: 26 вересня 2017 року, 15:30
Переглядів: 661

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація