5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради Василь Сколотяний допомагає воїнам-землякам Теплицького району Роздрукувати

Саме у Великодні дні продовжують свою роботу волонтери Вінниччини. Вони допомагають своїм землякам на передовій, передаючи все необхідне для них. Депутат обласної Ради Василь Сколотяний постійно допомагає воїнам-землякам Теплицького району.  

Так, для воїнів АТО (ООС) Куцака Віктора, Злагоди Дмитра, Бичка Олександра та Добридня Аліма були закуплені ліки та антисептичні засоби, зібрані набори продуктів, солодощі, які є найбільш необхідними і традиційно входять до Великоднього кошика. 

– Дякую за надані маскувальні сітки, подушки та килимки Валентині Процюк та її команді «Чарівна мережка», – говорить Василь Сколотяний, – Наразі до допомоги нашим землякам долучились фермери та підприємці Теплицького району. Вважаю, що в цей непростий для країни час наше завдання допомагати захисникам, які охороняють незалежність і територіальну цілісність країни.

Окрім того, учні Веселівської та Удицької шкіл (вчителька Паламарчук К.М.) своїми руками виготовили вітальні листівки з найкращими побажаннями воїнам-захисникам.

Великодні гостинці надіслали Новою поштою військовослужбовцям в зону проведення бойових дій на сході України.

Стежте за новинами у Теlegram.
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 22 квітня 2020 року, 11:48
Оновлено: 22 квітня 2020 року, 11:59
Переглядів: 123

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація