Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

 • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

  17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

 • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

  Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

 • Депутатів у обласній Раді стало менше

  Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

Депутат обласної Ради від ВО «Батьківщина» Владислав Рой прозвітував про свою діяльність Роздрукувати

Я, Рой Владислав Анатолійович, обраний депутатом Вінницької обласної Ради VIІ скликання, виборчий округ - місто Гайсин.  Голова фракції ВО «Батьківщина» в обласній Раді. Член постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

Моя діяльність, як депутата Вінницької обласної Ради, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

Після обрання мене депутатом Вінницької обласної ради VІІ скликання побудував свою роботу у двох напрямках:

 • робота на окрузі, зустрічі з виборцями та їх особистий прийом;
 • участь у сесійних засіданнях та в діяльності постійної комісії з питань свободи слова,  тимчасових комісіях та робочих группах Вінницької обласної ради.

Робота на окрузі, зустрічі з виборцями та їх особистий прийом

За звітний період я провів 37 зустрічей з виборцями округу, здійснив  14 прийомів громадян. Прийоми проводив в приміщенні Гайсинської міської ради. Для більш ефективної роботи з виборцями я постійно співпрацюю з міським головою Гайсина Гуком Анатолієм Іллічем та депутатським корпусом.

Мною було підтримано рішення про передачу цілісного  майнового  комплексу дочірнього підприємства «Гайсинводоканал» комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» до комунальної власності територіальної громади міста Гайсин Вінницької області. Беру участь в вирішенні питання створення об’єднаної територіальної громади міста Гайсин.

Я  надав адресну матеріальну допомогу мешканцям округу на суму понад 50 тисяч гривень. В основному  кошти виділялись людям, які опинились у важких життєвих обставинах та потребували допомоги.

Організація роботи фракції ВО «Батьківщина»

За звітний період депутатської діяльності взяв участь у роботі 13 сесій Вінницької обласної Ради та в 12 засіданнях постійної комісії. Активно долучався до розробки проектів рішень, напрацьованих постійною комісією.

На кожній сесії  я виступав з приводу обговорення  важливих питань, які є необхідними для мешканців нашого краю, вносив свої пропозиції до обласних програм, а саме:

- Обласна комплексна цільова програма підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016-2018 роки;

-  Обласна  програма „Питна вода” на 2012-2020 роки;

- Регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва „Власний дім” на 2017 – 2020 роки;

- Програма розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва  на 2016-2020 роки;

- Регіональна програма сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки.

За звітний період відбулося 15 засідань фракції ВО «Батьківщина».  Загалом розглядалися питання, які стосувалися обговорення порядку денного чергових сесій обласної ради, та внесення депутатських запитів та звернень від фракції ВО «Батьківщина».

Я впевнений, що і надалі буду працювати в рамках своїх повноважень  у вирішенні  проблем громади Гайсина  в цілому і кожного виборця зокрема.    

Депутат обласної Ради від ВО «Батьківщина» Владислав Рой

Повернутись Створено: 2 лютого 2017 року, 11:43 Переглядів: 1458

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація