4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради відкриває дитячі майданчики Роздрукувати

За спонсорської допомоги  підприємця, депутата обласної Ради Володимира Зарічанського у селі Флорино Бершадського району  відкрито ігровий майданчик "Надія".

- Сьогодні є можливість показати нашим дітям, що вони мають бути  здоровими, розумними і сильними, - сказав на відкритті дитячого майданчика депутат обласної Ради  Володимир  Зарічанський. – Але якими вони виростуть - залежить від нас. Вкладіть в цих дітей маленьке зерно, і в майбутньому воно проросте могутнім деревом! Гра на такому майданчику дає силу, здоров'я, спритність, нарешті - це рух, що так необхідно сучасним дітям. Є надія, що відтепер, завдяки спільним нашим зусиллям діти та  школярі у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров'я, і цей майданчик виховає не одне покоління спортсменів.

Володимир Анатолійович подбав, щоб жодна дитина не залишилася без уваги - пригощали солодощами та морозивом, дарували подарунки.

На сьогодні силами батьків та місцевих підприємців в селі встановлено футбольне поле, діє ігровий майданчик «Надія». Планують створити волейбольне поле та посадити фруктовий сад.

Повернутись Створено: 27 червня 2017 року, 16:07 Переглядів: 769

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація