Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутат обласної Ради відкриває дитячі майданчики Роздрукувати

За спонсорської допомоги  підприємця, депутата обласної Ради Володимира Зарічанського у селі Флорино Бершадського району  відкрито ігровий майданчик "Надія".

- Сьогодні є можливість показати нашим дітям, що вони мають бути  здоровими, розумними і сильними, - сказав на відкритті дитячого майданчика депутат обласної Ради  Володимир  Зарічанський. – Але якими вони виростуть - залежить від нас. Вкладіть в цих дітей маленьке зерно, і в майбутньому воно проросте могутнім деревом! Гра на такому майданчику дає силу, здоров'я, спритність, нарешті - це рух, що так необхідно сучасним дітям. Є надія, що відтепер, завдяки спільним нашим зусиллям діти та  школярі у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров'я, і цей майданчик виховає не одне покоління спортсменів.

Володимир Анатолійович подбав, щоб жодна дитина не залишилася без уваги - пригощали солодощами та морозивом, дарували подарунки.

На сьогодні силами батьків та місцевих підприємців в селі встановлено футбольне поле, діє ігровий майданчик «Надія». Планують створити волейбольне поле та посадити фруктовий сад.

Повернутись Створено: 27 червня 2017 року, 16:07 Переглядів: 935

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація