4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради відвідав бійців на передовій Роздрукувати

Днями голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, депутат обласної Ради Геннадій Мазур разом із волонтерами фонду «Тростянеччина» побував у Луганській та Донецькій областях.  Геннадій Федорович привітав з прийдешнім днем Воскресіння Христового пацієнтів 59-го військового мобільного госпіталю в Сєверодонецьку та бійців, які стоять на сторожі незалежності України в Лисичанську.

– Упевнений, що в умовах жахливої військової агресії на Сході країни дуже важливо підтримувати солдатів, які захищають територіальну цілісність держави, ризикуючи власним життям, – зазначив депутат обласної Ради. – Напередодні Великодніх свят ми всі разом повинні докласти максимум зусиль для якнайшвидшого завершення війни на Сході нашої держави.

Геннадій Мазур вже третій рік поспіль, у співпраці з благодійним фондом «Тростянеччина», постійно допомагає  українським бійцям в зоні проведення АТО. Цього разу привіз бійцям медикаменти, великодні паски, продукти харчування та засоби особистої гігієни.

 

Повернутись Створено: 14 квітня 2017 року, 15:03 Переглядів: 872

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація