Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради відзначив преміями працівників галузі культури Роздрукувати

Депутат обласної Ради Олександр Масленніков привітав із Днем працівників культури і майстрів народного мистецтва директорів, художніх керівників, завідуючих клубами, керівників народних та зразкових колективів, завідуючих бібліотечними філіями, директорів та викладачів дитячих музичних шкіл й усіх аматорів сцени Вінницького району. 

В ході урочистого святкування депутат грошовими преміями відзначив представників свого виборчого округу – завідувачів Бохоницького, Пултівецького та Майданського осередків культури. Наголосив, що неодноразово був на творчих звітах, святах та концертах у цих громадах й завжди приємно вражений їх професіоналізмом, щирістю, вмінням дарувати радість, добро та любов.

– Ваша професія – особлива. Ви даруєте людям радість, навчаєте розуміти прекрасне, любити рідний край, оберігаєте та розвиваєте народні традиції та ремесла, – сказав у вітальному слові Олександр Масленніков. – Цим самим ви забезпечуєте пам’ять поколінь і завдяки вам віковічні традиції поєднуються з новітніми поглядами сучасності.

Під час концертної програми аматори сцени дарували своїм колегам пісні, інструментальні номери та гарний настрій.

Повернутись Створено: 13 листопада 2017 року, 16:17 Переглядів: 284

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація